Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wykonanie ekspresowego koka
Wykonanie ekspresowego koka
Wykonanie ekspresowego koka
Fryzura

Wykonanie ekspresowego koka

Dział
Pozornie zmierzwiony kok to szablonowa fryzura tego lata. Jest prosta w realizacji i coraz częściej wykorzystywana w pokazach najbardziej prestiżowych kreatorów mody. Z racji pozornego nieładu, kok ten możesz nosić na co dzień. Dzięki niemu twoja fryzura zyska prawdziwie rockowy styl.
 
Poznaj nasze wskazówki, jak wykonać ekspresowego koka. Podzieliliśmy je na kilka etapów:
 
Etap 1:
Ten prosty kok nie wymaga specjalnego mycia głowy. Najlepsze efekty uzyskasz na włosach umytych dzień lub dwa dni wcześniej, suszonych palcami, co nada im naturalny wygląd.
 
Etap 2:
Objętość koka nie jest efektem, który uzyskasz naturalnie. Natapiruj włosy, aby nadać im objętość i teksturę. Nie ma bowiem lepszego sposobu na wyeksponowanie fryzury. Postaraj się jednak nie przesadzać z tapirowaniem, tak, aby cała objętość włosów nie była skupiona przy głowie. Tapirowanie ma służyć jako podstawa twojej fryzury i sprawić, że włosy będą wyglądały na gęstsze.
 
Etap 3:
Zepnij włosy w niskiego i stosunkowo luźnego kucyka. W tym celu, zwiąż je luźno gumką z haczykiem.
 
Etap 4:
Okręć resztę włosów wokół gumki i upnij je spinkami. Możesz upiąć niektóre pasma włosów wyżej niż inne, aby fryzura zyskała nieformalny charakter. Dla utrwalenia fryzury, spryskaj głowę sporą ilością lakieru.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ