Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta
Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta

Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta

Fryzura z wygolonymi bokami widoczna jest na głowach mężczyzn, ale teraz również noszą ją kobiety. Oto dowód (powyżej). Co eksperci myślą o tej fryzurze? Czy każda kobieta może ją nosić? Oto odpowiedź.
 
Koniecznie musisz zrobić fryzurę z wygolonymi bokami. "Nadaje ci ona stylu i sprawia, że się wyróżniasz. Co więcej, będziesz musiała wykazać się odwagą, by ją nosić, ponieważ włosy dosyć długo odrastają. Dobrze się zastanów, zanim ją zrobisz".
 
W tym przypadku, włosy z każdej strony są wygolone. "Niemniej jednak, nie jest to konieczne. Możesz wygolić tylko jedną stronę głowy albo jej tył. Sama zdecyduj!".
 
Fryzura pasuje do każdego koloru włosów. "Owszem, wygolone boki będą bardziej widoczne u brunetek niż u blondynek. Niemniej jednak, nie powinno to sprawiać problemu kobietom o jasnych włosach - one również mogą obciąć na krótko niektóre partie włosów".
 
Pamiętaj, że gdy chcesz wygolić włosy po bokach, włosy na czubku głowy powinny być dłuższe. "Jest to jedyny sposób, dzięki któremu odrosty nie będą widoczne! Gdy będziesz chciała zrobić klasyczną fryzurę, będziesz musiała ukryć boki lub obciąć włosy na krótko, by były równe".
 
Nasza rada: Zanim wygolisz włosy po bokach, zapytaj o radę fryzjera. Udzieli ci on porad w zależności od koloru włosów oraz ich rodzaju.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie