Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta
Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta
Fryzura

Wygolone włosy po bokach, opinia eksperta

Dział
Fryzura z wygolonymi bokami widoczna jest na głowach mężczyzn, ale teraz również noszą ją kobiety. Oto dowód (powyżej). Co eksperci myślą o tej fryzurze? Czy każda kobieta może ją nosić? Oto odpowiedź.
 
Koniecznie musisz zrobić fryzurę z wygolonymi bokami. "Nadaje ci ona stylu i sprawia, że się wyróżniasz. Co więcej, będziesz musiała wykazać się odwagą, by ją nosić, ponieważ włosy dosyć długo odrastają. Dobrze się zastanów, zanim ją zrobisz".
 
W tym przypadku, włosy z każdej strony są wygolone. "Niemniej jednak, nie jest to konieczne. Możesz wygolić tylko jedną stronę głowy albo jej tył. Sama zdecyduj!".
 
Fryzura pasuje do każdego koloru włosów. "Owszem, wygolone boki będą bardziej widoczne u brunetek niż u blondynek. Niemniej jednak, nie powinno to sprawiać problemu kobietom o jasnych włosach - one również mogą obciąć na krótko niektóre partie włosów".
 
Pamiętaj, że gdy chcesz wygolić włosy po bokach, włosy na czubku głowy powinny być dłuższe. "Jest to jedyny sposób, dzięki któremu odrosty nie będą widoczne! Gdy będziesz chciała zrobić klasyczną fryzurę, będziesz musiała ukryć boki lub obciąć włosy na krótko, by były równe".
 
Nasza rada: Zanim wygolisz włosy po bokach, zapytaj o radę fryzjera. Udzieli ci on porad w zależności od koloru włosów oraz ich rodzaju.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ