Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybróbowałam usługę prostowania keratynowego w salonie Jean Louis David
Wybróbowałam usługę prostowania keratynowego w salonie Jean Louis David
Fryzura

Wybróbowałam usługę prostowania keratynowego w salonie Jean Louis David

Dział
W salonie Jean Louis David mam pierwszeństwo do spotkań z moim fryzjerem. Regularnie się z nim umawiam, by zajął się moimi włosami. Zna on je tak dobrze, jakby były jego! Poza tym, jako że zaczęłam się skarżyć na zbyt grube, zbyt lokowane i zbyt dużej objętości włosy, bez wahania doradził mi keratynowe prostowanie.
 
Prostowanie keratynowe w salonie Jean Louis David zapewnia optymalne proste włosy przez co najmniej 4 miesiące. Myśl nie prostowania włosów każdego dnia zaczęła mi się podobać! Co więcej, szczególnie mi się spodobał fakt, że moje włosy miałyby mniejszą objętość. Wiedząc, że nie będę musiała prostować włosów w domu, wyobraziłam sobie, że mam miękkie, proste włosy i że nie muszę już zmagać się z lokami każdego ranka!
 
Po podjęciu decyzji, postanowiłam umówić się na spotkanie, by skorzystać z usługi keratynowego prostowania. Trwa to około 4 godzin. Prostowanie przebiega w sposób skrupulatny, by nie zapomnieć o żadnej części fryzury. Miesiąc później mogę powiedzieć, że obietnica została dotrzymana: objętość moich włosów jest dwa razy mniejsza, a przy tym włosy nie są oklapnięte. Dzięki temu prostowaniu, nie musisz już prostować włosów każdego dnia. Wreszcie mogłam zapomnieć o mojej prostownicy! Na co dzień, mój fryzjer doradził mi stosować protokół Keratin Therapy w domu, aby chronić moje włosy i by były one nawilżone.
 
© Pixelformula / Pokaz Agnès B. prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ