Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybór odpowiedniego serum do włosów
Wybór odpowiedniego serum do włosów

Wybór odpowiedniego serum do włosów

Serum do włosów jest kosmetykiem szczególnie cenionym przez kobiety, a zwłaszcza te, które ciągle się gdzieś śpieszą! Wszystko dlatego, że serum ma tę właściwość, że w zaledwie kilka sekund nadaje włosom ich pożądany wygląd. Przeczytaj rady naszego eksperta, dzięki którym dowiesz się, jakie serum będzie dla Ciebie najodpowiedniejsze i w jaki sposób je stosować, by zoptymalizować jego działanie!

Serum do włosów jest produktem, który powstał około piętnastu lat temu. Dziś jest masowo używany przez kobiety, poszukujące szybkiego i skutecznego rozwiązania w stylizacji włosów. „Istnieją dwa typy serum. Pierwszy przeznaczony jest do układania włosów, a więc stosowany jest wyłącznie w celach estetycznych. Drugi typ serum odżywia i nawilża włosy.” W obu przypadkach, aplikacja produktu jest bardzo łatwa, a rezultat działania niemalże natychmiastowy! Po nałożeniu serum z reguły nie spłukuje się już włosów.
 
Serum spotykane jest zwykle w postaci płynnej, a jego aplikacja zależy od rodzaju wybranego produktu. Jeżeli zależy Ci na nawilżeniu włosów, nałóż serum na wilgotne włosy, a następnie wymodeluj je według swoich upodobań. W celach estetycznych serum stosowane jest na suchych włosach do wykończenia fryzury. Nadaje włosom połysk i pozwala pozbyć się niesfornych odstających loczków.
 
Serum może być stosowane razem z innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi do włosów. Na przykład, jeżeli chcesz nadać włosom objętości, użyj pianki do włosów. Problemem jest jednak to, że po piance włosy stają się zwykle matowe. „Aby temu zaradzić, dodaj do pianki odrobinę serum, które nada włosom połysk i blask!”
 
Podczas stosowania, uważaj, by nie przesadzić z ilością tego cudownego produktu! Serum ma z reguły skoncentrowaną postać, więc z pewnością nie ma uzasadnienia użycie połowy butelki tego produktu na jeden raz. „Wylej na rękę zaledwie dwie do trzech kropli serum, potrzyj dłonie, a następnie nakładaj produkt na włosy.” Serum może być również stosowane w ciągu dnia w celu ukrycia drobnych niedoskonałości fryzury, a szczególnie w celu uniknięcia niesfornych odstających loczków. „Pamiętaj, by stosować je z umiarem! Nałóż na włosy kroplę serum i ani grama więcej.”
 
Nasza rada: W salonach Jean Louis David, stosujemy Nutri Serum, które przeznaczone jest do wykończenia fryzury. Produkt ten stosujemy we celu wyeliminowania odstających loczków, zdyscyplinowania włosów oraz nadania im blasku! Nakładaj go na suche włosy i pamiętaj, by skupić się na końcówkach włosów, które mają skłonności do przesuszania.
 
 © DR © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź