Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybierz odżywkę niewymagającą spłukiwania
Wybierz odżywkę niewymagającą spłukiwania
Pielęgnacja

Wybierz odżywkę niewymagającą spłukiwania

Dział
Wiele z was ma dobre chęci. Jednak w zderzeniu z codziennością, ciężko wytrwać nawet w najlepszych postanowieniach... Mamy coś specjalnie dla tych z was, które chcą pielęgnować swoje włosy bez poświęcania im zbyt dużo czasu: kosmetyki pielęgnacyjne niewymagające spłukiwania.
 
Kosmetyki pielęgnacyjne bez spłukiwania to prawdziwa rewolucja! Są bardzo praktyczne i szybko stały się niezbędne dla kobiet pragnących mieć jedwabiste i lśniące włosy. „Środki pielęgnacyjne bez spłukiwania, a w szczególności odżywki dwufazowe lub kremy na dzień marki Jean Louis David, zapewnią twoim włosom natychmiastową pielęgnację i sprawią, że będą one głęboko odżywione.” Dzisiejsze kobiety nie mają już  czasu na siedzenie ponad pięć minut z maseczką na włosach podczas każdego mycia głowy. Należało zatem znaleźć dla nich szybkie i praktyczne rozwiązanie. „Przy użyciu kosmetyków pielęgnacyjnych bez spłukiwania efekt jest bardzo szybko widoczny. Włosy są od razu nawilżone i o wiele piękniejsze.”
 
Kosmetyki te należy stosować na włosy mokre, ale osuszone ręcznikiem. „Jeżeli zależy ci na tym, aby twoje włosy zachowały lekkość i pełnię kształtów, wybierz odżywki dwufazowe. Są one o wiele lżejsze od kremu na dzień, ale również zapewniają twoim włosom odpowiednie nawilżenie, ułatwiają rozczesywanie i modelowanie. Jednak, jeżeli potrzebujesz czegoś bardziej odżywczego postaw na krem na dzień. Jest on dostępny w sprayu, co pozwala na jego aplikację na końcówki, bądź też równomiernie na całych włosach.”
 
Wbrew stereotypom, odżywki bez spłukiwania nie będą „zatykały” twoich włosów. Ich skład jest tak pomyślany, by dodatkowo nie obciążać włosa. Jeżeli czujesz taką potrzebę, możesz je zatem stosować codziennie. „Jeżeli uważasz, że twoim włosom brakuje energii lub są oklapłe, stosuj odżywkę dwufazową. Wszystko jednak zależy od ilości produktu, jakiej użyjesz. Jeżeli, na przykład, stosujesz krem na dzień dłużej niż kilka dni, twoje włosy mogą zacząć wyglądać tłusto.”
 
Nasza rada: Kosmetyki pielęgnacyjne bez spłukiwania mogą być również stosowane na włosach suchych, na przykład wtedy, kiedy nie masz czasu umyć włosów. W ciągu chwili twoje włosy odzyskają blask i zaczną się łatwiej układać.
 
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ