Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybierz odpowiednią szczotkę do włosów w zależności od oczekiwanego efektu
Wybierz odpowiednią szczotkę do włosów w zależności od oczekiwanego efektu
Eksperci

Wybierz odpowiednią szczotkę do włosów w zależności od oczekiwanego efektu

Dział
Technika suszenia włosów zależy od szczotki. Jest więc ich całe mnóstwo! Kiedyś szczotki zrobione były z sierści dzika. Dziś, większość z nich jest syntetyczna i równie dobrze rozczesuje włosy. Zoom na szczotki, które należy wybrać w zależności od zamierzonego efektu.
 
Aby twój brushing był perfekcyjny, potrzebujesz okrągłej szczotki. "Nieważne czy będzie ona okrągła czy kwadratowa. Wystarczy, żeby się obracała i żebyś używała jej podczas suszenia. W celu zrobienia brushingu, należy suszyć włosy suszarką i rozczesywać włosy obracając szczotkę. Wykonuj te ruchy na każdym kosmyku, aby uzyskać perfekcyjny efekt".
 
Wyjątkowo proste włosy uzyskamy natomiast dzięki płaskiej szczotce. "W takim przypadku, musimy stosować tzw. "meksykańską technikę". Polega ona na obkręcaniu włosów wokół głowy za pomocą płaskiej szczotki, kosmyk po kosmyku. Suszarka powinna podążać za ruchem szczotki – dzięki temu twoje włosy będą proste i zdyscyplinowane. Podobny efekt otrzymamy jeśli będziemy używać grubej okrągłej szczotki".
 
Kręcone włosy natomiast to zupełnie inna sprawa! "Aby nie zniszczyć loków, absolutnie nie należy używać szczotki. Wystarczy rozczesać je grzebieniem po umyciu. Nie chcemy przecież, aby wyglądały nienaturalnie.
 
Nasza rada: Suszenie włosów uwrażliwia włosy, i dlatego należy przygotować je do brushingu. Wybierz odpowiedni szampon i produkty pielęgnacyjne, by zwiększyć odporność włókien.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ