Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wybierz fryzurę w stylu lat 60: Streetstyle
Wybierz fryzurę w stylu lat 60: Streetstyle
Wybierz fryzurę w stylu lat 60: Streetstyle
Trendy i styl

Wybierz fryzurę w stylu lat 60: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Długie, proste włosy do ramion oraz grzywka w stylu lat 60., podkreślająca spojrzenie i chętnie noszona przez gwiazdy tamtych czasów. Powinna być gruba oraz dość długa - sięgać przynajmniej do brwi, wtedy doskonale podkreśli wyrazistość koloru Twoich oczu. Każdego ranka układaj swoją grzywkę za pomocą okrągłej szczotki oraz suszarki!
 
Jej wygląd? W stylu lat 60. – tak, jak fryzura. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi spodnie we wzory, dobrane do białego t-shirtu oraz czarnej skórzanej kurtki. Na nogach ma czółenka w niebieskim kolorze flashy, co nadaje jej stylizacji dużą dozę oryginalności. Wisienką na torcie jest biała torba XXL. Natomiast jej makijaż został dopasowany do stroju - rozświetlona twarz i oczy podkreślone eyelinerem.
 
Rada dnia. Nasz dzisiejszy streetstyle ma chaotycznie obciętą grzywkę. Jednak Ty, chcąc powtórzyć ten styl, nie próbuj obcinać włosów sama. W tym celu zapraszamy do salonu, abyś mogła porozmawiać o swoich życzeniach z fryzjerem. Pamiętaj, że grzywka w stylu lat 60. powinna sięgać do linii oczu.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ