Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

 jld
jld
jld
Koloryzacje

Wszystko na temat truskawkowego blondu!

Dział

Znamy już blond karmelowy, platynowy i popielaty, odcienie blondu, które są modne od wielu sezonów. Odtąd należy się także liczyć z blondem truskawkowym: nieuniknionym kolorem w tym okresie. Poznaj ten trend, któremu trudno nie ulec.

Czym jest blond truskawkowy ?


To przede wszystkim koloryzacja blond, która sytuuje się pomiędzy blondem kalifornijskim, a blondem weneckim [Wszystko na temat blondu weneckiego]. Blond truskawowy charakteryzuje sę refleksami ciepłymi, złoconymi i miedzanymi, które zmierzają w kierunku różowego koloru. Chociaż nazwa wskazuje na koloryzację fleshy, to tak nie jest. Żeby ją wykonać, fryzjer wykorzystuję technikę balejażu. Stworzone kosmyki będą więc wydawać się naturalnymi, a przy tym są dyskretne. Możesz jednakże wybrać całościową koloryzację, żeby nadać fryzurze maksimum charakteru.

Dla kogo przeznaczony jest blond truskawkowy?

Jest idealny dla włosów jasnych. Ta koloryzacja jest wykonywana , żeby subtelnie ocieplić włosy w kolorze blond, kasztanowym lub rudym. Należy pamiętać, że efekt końcowy będzie zależał od koloru wyjściowego. Blond truskawkowy jest odradzany dla brunetek, chociaż jego wykonanie jest też możliwe przy tym kolorze. Trzeba ednakże wiedzieć, że przejście na blond wymaga wielu dekoloryzacji [Wszystko na temat dekoloryzacji], które uszkadzają żywotność włosów.

Do jakiego stylu pasuje blond tryskawkowy ?


Blond truskawkowy jest świetlisty, a przy tym oryginalny i wyszukany. Jest doskonały, jeżeli masz ochotę na zmianę zachowując przy tym elegancję. Dodatkowo, to ultra trend tego sezonu wybrany przez wiele celebrytek. Będzie to więc mocny akcent do twojego wyglądu. Na zakończenie należy wspomnieć, że kolor ten rozświetla twarz, zwłaszcza przy bladej cerze.

Jak dbać o włosy farbowane ?

Stosuj w całości w domu rytuał Color Therapy [Rytuał Color Therapy]. Zadbasz dzięki temu o zdrowie włosów i ich piękny kolor. Raz w miesiącu myj włosy szamponem zmywającym żołty kolor takim jak Silver Therapy. Ten produkt pozwoli dodatkowo zachować świetlisty blond. Koniecznie umawiaj się na wizytę w salonie co 4-6 tygodni. Fryzjer poprawi odrosty, co pozwoli ci cieszyć się piękną, świetlistą i pełną życia fryzurą przez długi czas.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ