Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wszystko, co musisz wiedzieć o fryzurze typu spływający bob
Wszystko, co musisz wiedzieć o fryzurze typu spływający bob
Fryzura

Wszystko, co musisz wiedzieć o fryzurze typu spływający bob

Dział
Czy spływający bob wyszedł już z mody? Podobno tak jest. Niemniej jednak, każdego roku znów pojawia się on na głowach wszystkich kobiet, sublimując je. Widoczne są jego krótkie lub średniej długości wersje, wavy lub proste, z grzywką lub bez. Jeśli nie wahasz się go zrobić, zapoznaj się z wszystkimi niezbędnymi informacjami na jego temat.
 
Specyfika fryzury na boba. Fryzura na boba polega na obcięciu włosów w niesymetryczny sposób: z tyłu powinny one być krótsze, a z przodu dłuższe. Zaletą tej fryzury jest to, że włosy wyglądają na lżejsze, a u nasady i po bokach są pełne objętości. To doskonałe rozwiązanie dla tych kobiet, które skarżą się na oklapnięte włosy. Co więcej, ta krótka fryzura pasuje wszystkim kobietom, nawet tym, które mają kwadratowy kształt twarzy, gdyż asymetryczny efekt sprawia, że rysy twarzy wyglądają delikatniej.
 
Wersje boba. Twoje włosy powinny być napuszone, więc pocieniuj je na całej głowie, aby były krótsze i dłuższe. Dzięki temu, zachowają one ruch i otrzymasz różnorodne efekty. Możesz także zrobić cieniowaną grzywkę lub przedziałek pośrodku głowy. Dobra wiadomość? Prosty, falowany lub kręcony bob dostosuje się do każdego rodzaju włosów.
 
Jak pielęgnować fryzurę? Im fryzura jest krótsza, tym częściej musisz chodzić do fryzjera (mniej więcej co dwa miesiące). Na co dzień, podkreśl efekt zmierzwionych włosów, zgnieć je palcami i użyj produktu Beach Spray. Jeśli masz proste włosy, nawilż je i nałóż Beach Cream, przed rozpoczęciem brushingu.
 
© Pixelformula / Pokaz Agnes B. prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ