Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wskazówki, jak ukryć odrosty
Wskazówki, jak ukryć odrosty
Wskazówki, jak ukryć odrosty
Eksperci

Wskazówki, jak ukryć odrosty

Dział
W teorii zaleca się wizyty u fryzjera średnio co 6 tygodni w celu ufarbowania odrostów. W teorii… Jednak w rzeczywistości rzadko udaje ci się stosować tę regułę. Wynika to z ograniczonych funduszy lub po prostu z braku czasu. Oto nasze rady, jak poradzić sobie z odrostami, czekając na kolejną wizytę u fryzjera.
 
„Jeżeli twoje włosy są zafarbowane na wyraźnie inny kolor od twojego naturalnego koloru, odrosty, które pojawiają się po kilku tygodniach rzadko wyglądają ładnie. Warto je zatem zafarbować”. Jeżeli nie masz możliwości wykonać tego od razu, wykaż się sprytem i postaraj się je ukryć umiejętnymi zabiegami stylizacyjnymi!
 
Pierwsze rozwiązanie polega na wykonywaniu ulizanych fryzur. „Zaczesując włosy do tyłu i używając żelu w celu uzyskania efektu wet look, twoje odrosty od razu staną się mniej widoczne!” Rozważ też wykonanie koka tancerki lub surowego kucyka.
 
„Osoby o włosach kręconych także mogą zatuszować odrosty poprzez odpowiednie wymodelowanie loków i nadanie im sprężystości. Dzięki temu, wzrok będzie mniej skupiony na odrostach.” Zapomnij więc o idealnie prostych włosach! Inną fryzurą, która będzie pomocna jest zmierzwiona i romantyczna korona z warkocza, która okrąża całą głowę.
 
Używaj też, a wręcz nadużywaj dodatków do włosów! Polecamy ci przede wszystkim szeroką opaskę w stylu lat sześćdziesiątych. Ten modny dodatek pozwoli ci schować odrosty pod spodem. Nie ograniczaj się jednak do tego jednego typu opaski. Możesz też wykorzystać opaskę z węzłem, opaskę plecioną, cienką wstążkę lub plastykową opaskę do włosów. Jednym słowem postaw na wszelkie dodatki do włosów, które odwrócą uwagę od twoich odrostów!
 
Nasza rada: Aby uniknąć problemów związanych z odrostami lub sprawić, by było to mniej uciążliwe, staraj się unikać farbowania włosów na kolor, który znacznie odróżnia się od twojego naturalnego koloru. Decydując się na zbliżoną koloryzację do pierwotnego koloru włosów, kontrast odrostów będzie mniej widoczny, a ich retuszowanie nie będzie aż tak konieczne.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ