Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wpływ lat 70 wciąż obecny: Streetstyle
Wpływ lat 70 wciąż obecny: Streetstyle
Trendy i styl

Wpływ lat 70 wciąż obecny: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Taka, jaką nosiły aktorki w filmie "Aniołki Charliego" w 1976 roku. Jej przedziałek zarysowany jest pośrodku głowy, a twarz otoczona jest lokami. Nasz dzisiejszy streetstyle zrobiła elastyczny brushing na całej głowie. Następnie, polokowała włosy tak jak robiły to filmowe i serialowe gwiazdy w tamtych czasach. Jej grube włosy idealnie nadają się do takich loków.
 
Jej wygląd? Dobrany do stroju. Przypomina on styl Farrah Fawcett w jej okresie świetności. Nasz dzisiejszy streetstyle wybrała spodnie typu szwedy, które są podstawowym elementem ubioru. Na górę założyła nowoczesną marynarkę. By jej wygląd w stylu lat 70 dopracowany był do perfekcji, założyła kilka bransoletek i okulary słoneczne typu pilotki, natomiast w ręce trzyma torebkę.
 
Rada dnia. Chcesz nosić loki podobne do tych, które ma nasz dzisiejszy streetstyle? Przyjdź do salonu i skorzystaj z usługi Speed Curl. W 15 minut twój fryzjer zrobi ci nowoczesne loki. Jedyny warunek? Musisz wcześniej umyć włosy! I tak na twojej głowie zagoszczą loki w stylu Jill Munroe z "Aniołków Charliego"!
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ