Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Woalka z siatki w neogotyckim stylu
Woalka z siatki w neogotyckim stylu
Trendy i styl

Woalka z siatki w neogotyckim stylu

Dział
Jej fryzura? Średniej długości blond włosy związane w modny, wysoki kucyk. Nie ulizała ich ona na karku, dzięki czemu uzyskała zmierzwiony efekt. Decydującym szczegółem jest bez wątpienia woalka z siatki. Nadaje jej ona nowoczesnego charakteru, który również ty będziesz mogła uzyskać, jeśli ją założysz. Owszem, to doskonały dodatek na specjalne okazje – pasować on będzie na ślub, gdzie będziesz światkową, lub na garden party, gdzie wszystkich oczarujesz.
 
Jej wygląd? Zarówno ostry, jak i kobiecy. Na jej neogotycki styl składa się sukienka, prześwitujące rajstopy oraz długa kurtka. Wszystkie elementy są czarnego koloru. Nasz dzisiejszy streetstyle nie oszczędzała w doborze akcesoriów. Założyła ona perłowy naszyjnik XXL, pasujący do bransoletki. Sandały za kostkę dodają koloru jej strojowi. Nasz dzisiejszy streetstyle nosi okulary słoneczne, które schowane są pod woalką sprawiając, że wygląda ona tajemniczo.
 
Rada dnia. Istnieją różne rodzaje woalki z siatki. Wybierz model, który pasować będzie do twojego stylu. Dobierz go do kapelusza, by wyglądać elegancko. Jeśli chcesz uzyskać efekt bohemy, wybierz model w kwiaty, natomiast w pióra wówczas, gdy będziesz chciała nosić styl retro. Przede wszystkim, nie wahaj się założyć kolorowych elementów, by rozweselić twój strój w wiosenne dni.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ