Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy zaczesane na bok : 3 sposoby na ich noszenie w sezonie wiosna-lato 2013
Włosy zaczesane na bok : 3 sposoby na ich noszenie w sezonie wiosna-lato 2013
Włosy zaczesane na bok : 3 sposoby na ich noszenie w sezonie wiosna-lato 2013
Fryzura

Włosy zaczesane na bok : 3 sposoby na ich noszenie w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Włosy zaczesane na bok to prawdziwa fryzura gwiazd. Fryzurę tę można zauważyć na wszystkich czerwonych dywanach, łączy w sobie styl glamour z wyrafinowaniem, będąc przy tym bardzo łatwym uczesaniem. Odkryj trzy nowe sposoby na jej noszenie w sezonie wiosna-lato 2013.
 
Plecione włosy zaczesane na bok. Włosy zaczesane na bok stały się niezwykle modne w tym roku. Przełóż włosy na wybrane ramię, a następnie zapleć włosy tak, by twój warkocz był pozornie rozczochrany i pełen objętości! Natapiruj włosy u nasady, aby nadać im więcej objętości, rozczesz włosy szczotką, a następnie zaczesz je na jedno ramię. W kolejnym kroku spleć włosy mniej więcej od połowy ich długości aż po same końce. Uzyskasz niezwykle szykowną fryzurę w stylu bohemy.
 
Fale na włosach zaczesanych na bok. Znasz już fryzurę z delikatnie falowanymi włosami noszonymi na boku. W tym wypadku na włosach wykonywane są wyraźnie zaznaczone fale, nawiązujące do stylu retro. Nałóż na mokre włosy piankę, która nada im odpowiednią teksturę, a następnie wepnij we włosy płaskie spinki, które stworzą na nich fale od połowy ich długości. Pozostaw włosy do samoczynnego wyschnięcia lub wysusz je suszarką, układając je palcami podczas suszenia, aby pozostały sprężyste i miękkie. Następnie, zbierz wszystkie włosy i zaczesz je na wybrany przez siebie bok.
 
Gładkie włosy zaczesane na bok. Chcąc uzyskać wyrafinowaną i stonowaną fryzurę, postaraj się, aby twoje włosy były zdyscyplinowane i na swoim miejscu! Aby wykonać fryzurę z idealnie gładkimi włosami zaczesanymi  na bok, będziesz musiała skorzystać z prostownicy. Nałóż na wilgotne włosy spray termo-ochronny, wysusz je, a następnie użyj prostownicy. Ułóż włosy na jednym ramieniu i spryskaj je lakierem, aby ochronić je przed wilgocią oraz szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
 
© Pixelformula / Défilé Mugler prêt-à-porter, Printemps-Été 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ