Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy zaczesane do tyłu
Włosy zaczesane do tyłu
Fryzura

Włosy zaczesane do tyłu

Dział
Zazwyczaj po o nałożeniu zbyt dużej ilości brylatyny włosy sprawiają wrażenie nieestetycznie ulizanych. Aktualnie królują wręcz odwrotne tendencje - modne są włosy o dużej objętości, dlatego unika się zbyt surowych i ustrukturyzowanych fryzur. Odrobina produktu stylizującego wystarczy, by osiągnąć pożądany efekt. Pamiętajcie jednak by go nie można nadużywać!
 
Jego fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi włosy o średniej długości. Zamiast zostawić je nieuczesane, zdecydował się na ich ułożenie. Jego fryzura jest dopracowana i doskonale przemyślana. Na co dzień, nasz streetstyle używa produktu stylizującego, zaczesując włosy do tyłu. By wysublimować fryzurę, zapuścił on 3-dniowy zarost, dodając "zbuntowanego" charakteru! Nałożył on także odrobinę żelu.
 
Jego wygląd? Współczesna wersja Olivera Twista. Podwinięte nogawki, buty żołnierskie – wszystkie elementy ubioru są w tweedowym stylu. Aby wyglądać bardziej nowocześnie, nasz dzisiejszy streetstyle założył jeansową kurtkę pod marynarkę. Ręce w kieszeni, nonszalancki styl – zarówno wygląd, jak i postawa są perfekcyjnie przemyślane!
 
Rada dnia. Fryzura ułożona za pomocą brylatyny jest idealna, jeśli Twoje włosy mają co najmniej 4 cm długości. Nie próbuj nakładać jej na krótkie włosy, w przeciwnym razie będzie to wyglądać niedbale.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ