Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy wavy + niebieskie spojrzenie - odważysz się?
Włosy wavy + niebieskie spojrzenie - odważysz się?
Trendy i styl

Włosy wavy + niebieskie spojrzenie - odważysz się?

Dział
Nie ma lepszego rozwiązania, niż prosta i luźna fryzura, by podkreślić wyraźny makijaż. Oto stylizacja doskonała!
 
Trend. Został on zauważony podczas pokazu kolekcji wiosna-lato 2015 Elie Saab. Włosy są długie, kręcone i ustruktutyzowane przez przedziałek na boku. Rozświetlają je refleksy o dwa tony jaśniejsze od podstawowego koloru. Włosy umieszczone są na plecach, odkrywając twarz i dekolt. Fryzurę tę podkreśla intensywne, kolorowe spojrzenie oraz kobiecy i elegancki strój w różnych barwach.
 
Dla kogo? Dla kobiet, które pragną zrobić odważny makijaż, nie popełniając żadnego błędu. Ta naturalna fryzura pełna ruchu doskonale pasuje do oczu, podkreślonych niebieską kredką typu khol. Zrób tę stylizację raczej wieczorem, niż za dnia i dobierz ją do kobiecego stroju, tak jak na pokazie.
 
Jak ją zrobić? Zrób duże loki na umytych i wyprostowanych włosach. Zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy, a następnie potargaj loki palcami. Dzięki temu, uzyskasz idealny efekt wavy. Spryskaj fryzurę lakierem, by się długo trzymała, a następnie skoncentruj się na makijażu. Rozsmaruj dokładnie podkład i podkreśl oczy kredką typu khol w kolorze flashy. Nieważne, czy będzie ona zielona, niebieska czy fioletowa... Wybierz kolor, który uwydatni twoje oczy oraz karnację. Na koniec, pomaluj je maskarą, a usta szminką w kolorze nude i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Elie Saab, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ