Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy w kolorach flashy, jak je nosić?
Włosy w kolorach flashy, jak je nosić?
Włosy w kolorach flashy, jak je nosić?
Eksperci

Włosy w kolorach flashy, jak je nosić?

Dział
W tym sezonie włosy będą nieodłączną częścią modowych stylizacji. Jeżeli lubisz być na czasie z najnowszymi trendami, z pewnością zauważysz, że tego lata królować będą fryzury w jaskrawych kolorach flashy. Pasemka, balejaże, włosy farbowane. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. I choć w tym sezonie wiele z nas z pewnością przekona się do włosów w kolorach flashy, pojawia się pytanie, jaką stylizację wybrać? Tutaj znajdziecie na to odpowiedź.
 
Tendencja minimalistyczna. Podoba ci się moda na jaskrawe kolory flashy, ale podchodzisz do niej z dystansem? Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będą kolorowe pasemka. Różowe, niebieskie lub żółte pasemka są doczepiane do włosów na podobnej zasadzie, jak przedłużenia. Kolorowe pasemka rozświetlą twoją twarz i ubiór, który powinien być raczej skromny, a zarazem nawiązujący do koloru pasemek. Zdecydowałaś się na różowe pasemka? Zestaw je z torebką lub bransoletką w tym kolorze, niczym modelki w pokazie Oscara de la Renta.
 
Tendencja seapunkowa. Jeżeli chcesz nawiązywać w swojej fryzurze do stylu flashy, a przy tym nie masz ochoty farbować wszystkich włosów, postaw na kolorową grzywkę! Będzie ona kontrastowała z pozostałymi włosami, a twoja stylizacja zachowa umiar. Ponadto, możesz też spróbować połączyć jaskrawe włosy z ubiorem nawiązującym do seapunkowej mody. W każdej z nas drzemie mała dziewczynka, która z chęcią powróci do tęczowych  kolorów, motywów z cekinami oraz wzorów z dzieciństwa na ubraniach! Niech zainspirują cię zdjęcia z pokazu Anny Sui.
 
Tendencja romantyczna. Te z was, które chcą mieć włosy subtelnie nawiązujące do kolorów flashy, powinny postawić na jaskrawy balejaż. Pasemka w balejażu wkomponują się we włosy i będą mniej rzucały się w oczy. Balejaż flashy będzie idealnie pasował do romantycznych stylizacji z koronkami i kwiatami. Dzięki niemu twoja przesadnie kobieca stylizacja nabierze luzu, niczym na pokazie Petera Som.
 
Tendencja „na całego”. Podobają ci się włosy zafarbowane w jaskrawym kolorze? Być może nie chciałabyś nosić takiego koloru na co dzień, ale  dlaczego nie miałabyś sobie na to pozwolić  w jednej ze swoich wieczornych stylizacji? Na co dzień, nie łatwo jest się przekonać do włosów w kolorze flashy, chyba, że ma się w sobie skłonności do ekscentryzmu. Radzimy unikać najbardziej jaskrawych kolorów, a do farbowania sugerujemy użyć farby tymczasowych, jeżeli to twoje pierwsze podejście do danego koloru. Nie wahaj się spiąć włosów, jeżeli chcesz, by twój wygląd był mniej punkowy.
 
Nasza rada: Do mody na kolory flashy trzeba się przyzwyczaić, nieważne, czy chodzi o pasemka, balejaż, czy całkowicie pofarbowane włosy. Zacznij więc od koloryzacji w stylu tie&dye lub włosów w mniej krzykliwych kolorach. Taka kolejność pozwoli ci przyzwyczaić się do noszenia fryzury w oryginalnym kolorze.
 
© Pixelformula / Pokaz Anna Sui prêt-à-porter, Wiosna-Lato  2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ