Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy średniej długości: side-hair wavy
Włosy średniej długości: side-hair wavy
Fryzura

Włosy średniej długości: side-hair wavy

Dział
Nasz dzisiejszy streetstyle zrobiła side-hair w stylu wavy, zainspirowany pokazami, na których prezentowane są włosy średniej długości. Rezultat? Kobieca fryzura pełna charakteru! Rozszyfrujmy.
 
Jej fryzura? Brązowe włosy średniej długości, ustrukturyzowane przez delikatnie zarysowany przedziałek na boku. Nasz dzisiejszy streetstyle zdecydowała się na modny side-hair, który od kilku sezonów jest bardzo modny. Dlatego też, zaczesała włosy na jedną stronę i wyprostowała te, po przeciwnej stronie. Dzięki temu, wygląda nowocześnie i glamour. Jeszcze większego ruchu jej fryzurze dodają loki o dużej objętości, które stworzyła za pomocą brushingu.
 
Jej wygląd? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi wiosenny, elegancki i modny strój. Składa się on z sukienki mini we wzory, która doskonale uwydatnia jej nogi. Związana jest ona w pasie za pomocą grubego paska, podkreślając jej sylwetkę. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła czarno-białe, otwarte sandały oraz oryginalną, kwadratową mini-torebkę. Pomalowała ona oczy w delikatny sposób, aby skupić uwagę na ustach w czerwonym kolorze glamour.
 
Rada dnia. Po zrobieniu brushingu, utrwal swoją fryzurę, susząc włosy zimnym powietrzem, a następnie spryskaj je lakierem. Na koniec, użyj produktu Shine Spray, by twoje włosy lśniły i wyglądały pięknie.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ