Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy schowane w kołnierzu, nowy trend?
Włosy schowane w kołnierzu, nowy trend?
Trendy i styl

Włosy schowane w kołnierzu, nowy trend?

Dział

W 2014 roku prezentuj swoje piękne włosy... udając, że nosisz fryzurę na boba! Toteż pokazy mody w tym sezonie udowodniły, że wiele kobiet lubi nosić golf i włożyć w niego włosy, by sprawiały wrażenie, że są krótkie. Czy to nowy trend, który powinnaś naśladować? Oto odpowiedź na pytanie.

 
Trend. Dla kobiety, nie ma lepszego rozwiązania, jak noszenie długich włosów, które czasem wyglądają na krótkie. Jak to zrobić? To proste: musisz włożyć je w golf. Dlatego też, powinnaś nosić zawijany golf, by fryzura wyglądała naturalnie. W przypadku okrągłego golfu, trudniej będzie osiągnąć ten cel.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które lubią zmieniać fryzurę w zależności od ich humoru. Która z was nigdy nie marzyła o długich włosach jednego dnia i krótkich nazajutrz? Wcześniej było to możliwe, ale nie było tak powszechne. Teraz możesz włożyć twoje długie włosy w golf i nie wyglądać dziwnie.
 
Jak nosić włosy włożone w golf? Nie jest to trudne. Wystarczy, że kupisz zawijany golf! Musisz mieć także elastyczne i proste włosy, ponieważ niewszystkie włożysz do środka. Niektóre muszą z niego wystawać, by nadać fryzurze ruchu. Najlepiej będzie, jeśli pocieniujesz włosy z przodu. Sprawi to, że będziesz wyglądać, jakbyś miała fryzurę na boba. Lokowane, kręcone lub krótkie włosy nie stworzą takiego efektu. Powinnaś podążać za modą!
 
© Pixelformula / Pokaz Nina Ricci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ