Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy przyklejone do twarzy, z wybiegu na ulicę
Włosy przyklejone do twarzy, z wybiegu na ulicę
Trendy i styl

Włosy przyklejone do twarzy, z wybiegu na ulicę

Dział
Wydaje się, że w tym sezonie modne były proste i estetyczne fryzury. Niemniej jednak, niektórzy projektanci zainspirowali się bardziej skomplikowanymi fryzurami, szczególnie takimi, które polegają na przyklejeniu do skroni kilku kosmyków. Czy trend ten, poza wybiegiem, pojawi się także na ulicy? Poznajcie naszą opinię.
 
Włosy przyklejone do twarzy, prezentowane na wybiegu. Styl Nasira Mazhara nie ma w sobie nic estetycznego. Lubi on masywne elementy i dopracowany wygląd, który nie może zostać niezauważony. Nic więc dziwnego, że na pokaz wybrał on fryzury wymagające pracy oraz takie, które mają w sobie odrobinę szaleństwa (powyżej). Niemniej jednak, nikt nie wyobrażał sobie, że może on oddzielić niektóre kosmyki od reszty fryzury i przykleić je do skroni! Są one pełne połysku, a dzięki żelowi doskonale trzymają się twarzy, do tego stopnia, że pozostają nienaruszone.
 
Co należy zachować? Jeśli chcesz wyglądać, jakbyś miała brodę – powinnaś zachować wszystko. Jeśli nie, zapomnij o tej fryzurze, gdyż jest ona zbyt dopracowana i mało kobieca. Ilość żelu jest za duża, a fryzura zbyt oklapnięta. Prosty kucyk z włosami zaczesanymi do tyłu byłby bardziej estetyczny.
 
Jak je nosić? Przygotowujesz już wieczór Halloween? Jeśli tak, to możesz zainspirować się tą fryzurą! Zaczesz włosy do tyłu, pamiętając o pozostawieniu dwóch kosmyków po obu skroniach. Muszą być one dosyć długie i grube. Następnie, zrób kok na czubku głowy. Na koniec powinnaś zająć się kosmykami na skroniach. Możesz na nich zrobić loki lub pozostawić je proste. Najważniejsze jest to, by przyklejone były one do twarzy z pomocą żelu.
 
© Pixelformula / Pokaz Nasir Mazhar prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ