Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy owinięte muliną, z wybiegu na ulicę?
Włosy owinięte muliną, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Włosy owinięte muliną, z wybiegu na ulicę?

Dział
Mieszkanka Chanel i włosów owiniętych muliną wydaje się być nieoczekiwana... Niemniej jednak, Karl Legerfeld nikogo nie zaskoczył. W kolekcji jesień-zima 2014-2015, dyrektor artystyczny francuskiego domu mody zdecydował się zaprezentować włosy owinięte muliną. Czy trend ten, poza wybiegiem, będzie również widoczny na ulicy? Rozszyfrujmy.
 
Włosy owinięte muliną, z wybiegu na ulicę. W tym sezonie u Chanel nie ma wybiegu, ale supermarket, stworzony na tę okazję. W tym przypadku, fashionistki robią zakupy w strojach o zadziornym charakterze. Oryginalność tkwi w fryzurze. Modelki noszą fryzury w stylu grunge z kosmykami owiniętymi muliną, które przypominają dredy. Nikt nie spodziewał się takiego szoku kultur ze strony kreatora mody Haute-Couture.
 
Co należy zachować? Wszystko! Fryzura jest elegancka, ale ma także lekko "zbuntowany" charakter. W tym przypadku, włosy owinięte są kolorową muliną, dobraną do stroju. Na co dzień, trudno będzie je nosić, ale od czasu do czasu, czemu nie? Dzięki temu, twój styl będzie wyglądał mniej poważnie i bardziej oryginalnie.
 
Jak je nosić? Tak, jak na pokazie Chanel. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i zbierz je wszystkie na jej centralnej części. Następnie zwiąż włosy za pomocą grubej gumki. Mieszaj style, owijając kosmyki muliną lub kawałkami materiału. Natapiruj i pokarbuj część włosów, by nadać im objętości. Słowem kluczowym jest mieszanie efektów!
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ