Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy na sztorc
Włosy na sztorc
Włosy na sztorc
Fryzura

Włosy na sztorc

Dział
Jego fryzura? Włosy na sztorc! Niektórzy wybierają tylko irokeza, natomiast nasz dzisiejszy streetstyle postanowił postawić wszystkie włosy na sztorc! Ta idealnie uczesana fryzura będzie możliwa do zrealizowania, jeśli zapuścisz twoje włosy. Włosy po bokach są wygolone tak, by ich długość na czubku głowy była uwydatniona. Aby fryzura trzymała się przez cały dzień, będziesz potrzebować pasty rzeźbiącej lub żelu utrwalającego, które zapewnią fryzurze długotrwałość oraz możliwość jej modelowania w zależności od ochoty.
 
Jego wygląd? Bardzo doracowany, podobnie jak jego fryzura! Nasz dzisiejszy streetstyle wie, co mu pasuje i wybiera ubrania, które dodaję mu uroku. Jeansy ¾, lekko rozpięta koszula, elegancki trencz... Dzięki stylowi dandysa, jego sylwetka rzuca się w oczy! Na akcesoria natomiast składają się buty, skórzana saszetka oraz okulary pilotki. Bądź modny wedle życzenia!
 
Rada dnia. Wybór między żelem a woskiem należy do ciebie: wszystko zależy od efektu końcowego, jaki chcesz uzyskać. Żel zapewni twojej fryzurze połysk i długotrwałość, natomiast wosk - długotrwałość i matowy efekt.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ