Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy na lato: zoom na włosy związane
Włosy na lato: zoom na włosy związane
Fryzura

Włosy na lato: zoom na włosy związane

Dział
Nie musisz rezygnować z twojego wizerunku na plaży! Fakt, że jesteś ubrana jedynie w strój kąpielowy, nie oznacza, że musisz zapomnieć o dodatkach i makijażu jak wyschniesz. Oto trzy pomysły jak związać długie włosy, gdy brakuje wyobraźni...

Skręcona korona. Fryzura, która odkrywa twarz i która może być również stosowana na włosy półdługie. Nałóż najpierw piankę do włosów, aby nadać włosom objętość i rzeźbę. Następnie rozpocznij od przodu skręcając dość szerokie pasmo, nie ściskając go za mocno. W połowie drogi, utrwal swój skręt za pomocą wsuwek do włosów, następnie kontynuuj aż do momentu dojścia od czubka do tyłu głowy. Powtórz czynność z drugiej strony i połącz końcówki w koronie zanim utrwalisz fryzurę wsuwkami.

Koński ogon i apaszka. Aby uzyskać efekt à la bohema, idealny na wyjście na plaże, uczesz włosy w dość luźny koński ogon. Ponadto, nałóż piankę do włosów i rozczesz włosy delikatnie palcami. Zrób przedziałek z boku głowy i zbierz włosy na bardziej pełny bok! Zwiąż włosy za pomocą apaszki i pozostaw długości włosów tak, by się ze sobą mieszały.

Kok. Szybki i łatwy do zrobienia, kok nada energii twojemu wyglądowi! Nałóż piankę do włosów na całe włosy, natapiruj je z przodu głowy za pomocą grzebienia. Zwiąż wysoko włosy w koński ogon za pomocą gumki do włosów, ale nie ściskaj za mocno, aby uniknąć zbyt surowego wyglądu. Skręć pozostawione wolno włosy kolistymi ruchami. Następnie utrwal wsuwkami do włosów.
 
© DR © Jean Louis David
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ