Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy na lato: uczesz się na plażę!
Włosy na lato: uczesz się na plażę!
Fryzura

Włosy na lato: uczesz się na plażę!

Dział
Nie musisz mieć ze sobą suszarki, ani prostownicy, aby modnie uczesać swoje włosy. Nawet na plaży możesz pokazać się we fryzurze, która będzie jednocześnie seksowna i prosta!
Włosy rozpuszczone. Pomysł na uczesanie, który jest bardzo łatwy w realizacji i, który nada Tobie wygląd nimfy: włosy spłaszczone na wet look. Włóż do swojej siatki na plażę wosk lub żel do stylizacji. Jeżeli tylko będziesz mieć taką możliwość, opłucz włosy zaraz po wyjściu z wody i osusz je dokładnie ręcznikiem dobrze wchłaniającym wodę. Nałóż odrobinę produktu na dłoń, dokładnie rozprowadź go palcami i zaciągnij włosy do tyłu, jednocześnie uważając, by równomiernie go rozdystrybuować. Twoja twarz jest odsłonięta, a włosy dokładnie uczesane i wysublimowane. 
Biżuteria do włosów.  Na plaży również możesz pozwolić sobie na użycie dodatków, które pomogą Ci wyróżnić się z tłumu! Wybierz zatem kwiatową spinkę do włosów XXL, pozwoli Ci ona wcielić się w rolę polinezyjskiej bogini. Pamiętaj zawsze, aby wychodząc z wody spłukać i osuszyć swoje włosy. Aby dokładniej nawilżyć włosy, spryskaj je olejkiem przeciwsłonecznym, kładąc szczególny nacisk na długości. Następnie zrób przedziałek na boku przy pomocy grzebienia. Potem weź swoją spinkę i przypnij ją z boku tak, by ściągnąć tam jak najwięcej włosów. 
Włosy związane. Pomysł na uczesanie przeznaczony raczej dla włosów półdługich lub długich. Jak tylko spłuczesz i wysuszysz włosy namaść je olejkiem. Ogrzej go w rękach i rozprowadź równomiernie po całej fryzurze kładąc szczególny nacisk na końcówki, które mają zwykle tendencje do przesuszania się. Następnie zaciągnij swoje włosy do tyłu i zepnij je kilkoma spinkami do włosów w niski kok z tyłu głowy. Nie ciągnij za mocno włosów, żeby Twoja fryzura utrzymała rozmyty i naturalny wygląd. 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ