Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy na lato: ochrona przed słońcem
Włosy na lato: ochrona przed słońcem
Pielęgnacja

Włosy na lato: ochrona przed słońcem

Dział
Twoje włosy, tak samo, jak Twoja skóra, potrzebują ochrony przed słońcem. Wystawione na jego działanie, szybko się odwadniają i stają się suche. Wszystko to wina promieni UV, wody morskiej i chloru z basenu. Oto produkty, które zapewnią odpowiednie wsparcie Twoim włosom, by były szlachetne i jedwabiste. 
Produkty, które chronią. Zapomnij o swoim olejku Monoï i wyjmij olejek ochronny, krem, żel lub serum. Najczęściej używanym i najbardziej wielbionym produktem jest olejek do włosów. Chroni i nawilża on Twoje włosy, zapewniając jednocześnie bardzo seksowny wet look. W przypadku włosów krótkich jednak bardziej będzie nadawać się żel, niż olejek. Podobnie, jeżeli masz bardzo gęste włosy, powinnaś wybrać krem, ponieważ butelka olejku mogłaby starczyć jedynie na 1-2 dni! Serum jest najbardziej interesujące dla tych z Was, których włosy są zarówno gęste jak i suche, gdyż zaledwie kilka kropel wystarczy, aby je odżywić. Ważne jest, żeby wybrać tylko jeden produkt i mieć go w zasięgu ręki przez całe lato.
Stosowanie. Nałóż wybrany przez ciebie produkt rano, przed wyjściem na słońce czy kąpielą w morzu. Weź go jednak ze sobą na plażę, gdyż, nawet jeśli wybierzesz wodoodporny produkt, będzie potrzeba drobnych poprawek w ciągu dnia. Nie zapomnij również grzebienia o szerokim rozstawieniu lub szczotki z poduszką (w przypadku włosów długich i gęstych), które pomogą Ci równomiernie rozdystrybuować olejek, krem, żel czy też serum.
O czym pamiętać po pobycie na słońcu. Kiedy już skończysz się opalać lub definitywnie wyjdziesz z basenu, musisz koniecznie umyć włosy! Wybierz szampon lub odżywkę do Twoich włosów i używaj tylko tego produktu. Pozwoli to na jednakową ochronę i nawilżenie Twoich włosów. Jeżeli nałożyłaś zbyt dużo olejku na włosy, może być trudno je spłukać. Unikaj w tym wypadku moczenia włosów i zmieszaj w rękach Twój szampon z kilkoma kroplami wody. Następnie zrób pianę na suchych włosach, pozwoli to łatwiej usunąć olejek. Kiedy już włosy będą suche, zakończ mysie odżywką i pozwól jej działać przez około 10 minut. 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ