Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy karbowane w stylu lat 90. powracają
Włosy karbowane w stylu lat 90. powracają
Włosy karbowane w stylu lat 90. powracają
Trendy i styl

Włosy karbowane w stylu lat 90. powracają

Dział
Włosy karbowane, które były tak uwielbiane w czasach, kiedy byłaś nastolatką wracają na scenę! Nie musisz już się obawiać, że zostaniesz uznana za staromodną. Zoom na ten trend.
Karbowanie zapewnia maksimum objętości. Włosy karbowane to najbardziej dziki trend sezonu. Widziałaś go na wybiegach Oscara de la Renty czy też Costume National podczas prezentacji kolekcji prêt-à-porter Wiosna-Lato 2012. Włosy karbowane pozwalają Tobie na powrót do lat 90. Ten trend, w szczególności przeznaczony dla włosów długich i półdługich, nadaje się również do włosów cienkich, którym brakuje objętości. Karbowanie pozwala na grę z materią i przez to osiągnięcie przez Twoje włosy rozmiaru XXL.
Pomysły na uczesanie. Modelki Oscara de la Renty łączą sylwetkę godną greckiej bogini z romantycznym lookiem. Aby uzyskać podobny efekt, pokarbuj rozpuszczone włosy. Możesz to osiągnąć karbując całą głowę (możesz uzupełnić fryzurę róźnymi akcesoriami, np. kwiecistymi opaskami) lub tylko końcówki, zaczynając od połowy długości włosów, lub też na odwrót, od podstawy włosa, kończąc na połowie długości. Aby uzyskać rozmiar XXL, pokarbuj całe włosy, wspomagając dodatkowo efekt pianką do stylizacji. Aby uzyskać bardziej rockowy look, zwiąż z przodu karbowane włosy, zrobisz z nich potem koronę, zaś z tyłu ułóż proste włosy w kok.
Włosy karbowane, instrukcja obsługi. Niezbędny przyrząd, który musisz mieć pod ręką to oczywiście gofrownica, wyposażona w ząbkowane płyty, które łatwo pokarbują Twoje włosy. Przed jej włączeniem wysusz jednak swoje głowę suszarką i wygładź włosy szczotką. Następnie wkładaj do gofrownicy cienkie kosmyki włosów na max. 3 sekundy, aby uniknąć uszkodzenia włókien włosa. Aby uzyskać bardziej skontrastowany efekt, możesz pokarbować jedynie końcówki lub dolne partie włosów. 
© Pixelformula / Défilé Oscar de la Renta prêt- à-porter, Printemps-Été 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ