Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy dwukolorowe
Włosy dwukolorowe
Włosy dwukolorowe
Farbowanie

Włosy dwukolorowe

Dział
Po włosach różowych, w kolorze smerfowego błękitu lub też tie-dye, oto nowy trend w farbowaniu: włosy dwukolorowe. Już nigdy więcej nie będziesz musiała się wahać pomiędzy dwoma kolorami, które Ci się podobają. Możesz wybrać oba i osiągnąć ekstrawagancki efekt.
 
Zasady włosów dwukolorowych. Zapomnij o wyrafinowanym i delikatnym tie-dye… Kiedy mówimy o włosach dwukolorowych, mamy na myśli dwie bardzo różne barwy w jednej fryzurze. Są to najczęściej bardzo wyraziste kontrasty. Jeżeli myślałaś dotychczas, że za wszelką cenę należy ukryć odrosty, możesz teraz być spokojna, nie będą już szokować.
 
Dla kogo? Włosy dwukolorowe są przede wszystkim zarezerwowane dla długich włosów, na których kontrast jest bardziej zaskakujący. Pasują do osób, które mają wyraźny, niemal ekscentryczny styl. Linia podziału pomiędzy kolorami jest bardzo wyraźna i pozioma (chociaż niekoniecznie symetryczna). Jeżeli nie wydaje ci się, że możesz sobie pozwolić na włosy dwukolorowe na co dzień, możesz zarezerwować sobie ten rodzaj farbowania na specjalną okazję i wybrać wtedy koloryzację czasową.
 
Jaki kontrast? Aby kontrast był w pełni widoczny, kolory powinny jak najbardziej różnić się od siebie. Jeżeli twój naturalny kolor włosów jest czarny, wybierz platynowy blond, rudy lub jaskrawe kolory, aby pokryć nimi włosy od połowy długości. Jeżeli zaś jesteś blondynką, wybierz rudy lub kasztanowy, dzięki którym twój styl będzie wpisywać się w jesienne tonacje. Unikaj za to pastelowych kolorów, w których możesz za bardzo przypominać bohaterkę mangi.
 
Jak dwukolorowo zafarbować włosy. Jeżeli chcesz trwale dwukolorowo zafarbować włosy, powinnaś udać się bezpośrednio do twojego fryzjera. Lepiej nie ryzykować robienia tego samemu w domu. Jeżeli chodzi o farbowanie czasowe, które schodzi po kilku myciach, to niektórzy fryzjerzy mogą świadczyć takie usługi, jednak wszystko będzie zależeć od wybranych przez ciebie kolorów. W przypadku kolorów jaskrawych i pastelowych, bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz odpowiednie produkty w sklepach.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ