Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Właśnie odkryłam mój pierwszy siwy włos. Co mam zrobić?
Właśnie odkryłam mój pierwszy siwy włos. Co mam zrobić?
Pielęgnacja

Właśnie odkryłam mój pierwszy siwy włos. Co mam zrobić?

Dział
Pojawił się twój pierwszy siwy włos? Nie panikuj! Oto techniki, które powinnaś poznać, by przejść przez ten okres.
 
Jeśli to jest rzeczywiście twój pierwszy siwy włos, na pewno możesz go wyrwać, ale wiedz, że wciąż będzie odrastał w tym samym kolorze! "Możesz go wyrwać bez problemu. Problem pojawi się dopiero wtedy, gdy siwe włosy będą coraz bardziej liczne. Wówczas istnieje kilka rozwiązań. Jeśli siwych włosów jest mniej niż 30 do 35% wszystkich włosów, zastosuj tymczasową i lekką koloryzację, która zmyje się w miarę stosowania szamponów. Jeśli będziesz ją robić co 6 tygodni, przykryje ona siwe włosy, a ty otrzymasz naturalny rezultat". 
 
A może jesteś na etapie, w którym większość twoich włosów jest siwa? "Jeśli chcesz je ukryć, koniecznie będziesz musiała zrobić trwałą koloryzację. Wówczas będziesz musiała składać częste wizyty fryzjerowi, który poprawi twój kolor. Wybierzesz z nim odcień, który uwydatni twoją urodę". Największa zaleta: siwe włosy nie będą już widoczne!
 
Nasza rada. Jeśli masz jasne włosy, zrób pasemka. Wybierz kolor, który zatrze różnicę między twoimi naturalnymi, a siwymi włosami. Nie zakryje on ich całkowicie, ale lekko je ukryje. Zobaczysz, otrzymasz doskonały efekt!
 
©DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
CHARLOTTE TOLAZZI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

CHARLOTTE TOLAZZI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ