Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiosna-Lato 2014: jaką krótką fryzurę wybrać?
Wiosna-Lato 2014: jaką krótką fryzurę wybrać?
Eksperci

Wiosna-Lato 2014: jaką krótką fryzurę wybrać?

Dział
Po zimie, która upłynęła pod znakiem fryzury na chłopczycę, przyzwyczaiłaś się do krótkich fryzur. Bądź pewna, że latem również będziesz mogła ją nosić! Masz szczęście, bo krótkie fryzury nadal będą w modzie.
 
W sezonie wiosna-lato 2014 modne są krótkie fryzury. “Niemniej jednak, w porównaniu z zeszłą zimą, włosy są trochę dłuższe, szczególnie te na karku. W sezonie letnim powinnaś w szczególności zadbać o to, by twoje włosy zachowały objętość i żeby ich za bardzo nie cieniować. Jest to bardzo ważne, aby móc czesać praktyczne fryzury”.
 
Krótkie włosy, modne od kilku sezonów, wciąż pozostają trendy. "Pokazy mody, modelki w magazynach: wszyscy noszą krótkie włosy. Fryzura na chłopczycę nigdy wcześniej nie była tak na czasie jak teraz. Wyjdzie ona z mody dopiero wtedy, gdy wszystkie kobiety będą ją nosić… a prędko to nie nastąpi!".
 
Krótkie fryzury można nosić niezależnie od tego, czy masz cienkie czy grube włosy. "Kluczowym warunkiem noszenia modnej fryzury w nadchodzących miesiącach jest zachowanie objętości włosów. Nie można więc za bardzo cieniować cienkich włosów".
 
Nasza rada: Tego lata próbuj zmieniać sposoby czesania krótkich włosów. Efekt wavy, proste lub zmierzwione włosy – twoje włosy muszą mieć odpowiednią objętość oraz długość, byś mogła czesać nieskończoną liczbę fryzur w zależności od twojego humoru.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ