Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiosna-lato 2013: w jaki sposób nosić szal?
Wiosna-lato 2013: w jaki sposób nosić szal?
Wiosna-lato 2013: w jaki sposób nosić szal?
Trendy i styl

Wiosna-lato 2013: w jaki sposób nosić szal?

Dział
Szal nigdy nie wygląda tak dobrze, jak w piękne, słoneczne dni. W tym sezonie, wraca do łask po to, by być noszony na wiele sposobów w zależności od twojego stylu, humoru i fryzury! Zobacz, jak nosić szal w tym sezonie!
 
Zawiązany, kolorowy szal. Wracają ciepłe dni a wraz z nimi ochota, by włożyć coś kolorowego! A tak się akurat składa, że barwne szale z kolorowymi nadrukami są modne w tym sezonie. Dolce & Gabana proponuje szlachetne szale wykonane z jedwabiu, jak również przyozdobione kwiatowymi i szykownymi motywami. W tym wypadku, po zwinięciu szala na długości należy go owinąć wokół głowy i związać z boku na wysokości szyi. Podobnie, Marc Jacobs również proponuje szale w wyrazistych kolorach. Są one jednak mniej bardziej wyzywające i mniej oficjalne. W obu wypadkach, włosy powinny być związane, np. upięte w kok.
 
Szal w stylu retro i rockabilly. Rockowy styl ciągle uwodzi wiele fashionistek. Ucieszy je zapewne, że styl też może być inspirowany wieloma tendencjami, co pozwala na prawdziwą różnorodność stylizacji. W obecnym sezonie, aby wyglądać "rockabilly", należy nosić szal w stylu „jajka wielkanocnego”. W tym celu potrzebujesz małego szala lub bandany. Skręć go, zawiń wokół głowy zakrywając uszy, a następnie zrób podwójny węzeł na szczycie głowy. Chcąc jeszcze bardziej wpisać się stylizację retro, wybierz szal z nadrukiem w groszki. Najlepiej będzie wyglądał na upiętych włosach.
 
Szal stylu bohemy jako upięcie do włosów. Zapomnij w tym sezonie o swojej gumce do włosów i zaopatrz się w szal, który pozwoli ci upiąć włosy w szykownym stylu bohemy. Nałóż piankę do stylizacji na mokre włosy. Pozwoli to nadać im formę i je wzmocnić. Następnie, zwiąż lekko przy użyciu szala luźny kucyk. Niech szal naturalnie wkomponuje się w twoją fryzurę.
 
© Pixelformula / Pokaz Dolce & Gabbana prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ