Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Trendy i styl

Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody

Dział
Jest kilka fryzur z sezonu zimowego, które pozostaną dalej modne i te, które należy zapomnieć. Aby pozostać na czasie z trendami, przedstawiamy ci nasz przewodnik!
 
Idealnie gładkie włosy. Na pewno nie przeszłaś obojętnie obok mody na idealnie gładkie włosy. Rozpuszczone długie, idealnie gładkie włosy, kucyk z idealnie prostymi włosami, gładkie włosy noszone na boku, itd. W obecnym sezonie wiosna-lato, daj sobie więcej swobody i zapomnij o przesadnie dopracowanych i gładkich fryzurach. Włosy powinny być teraz falowane, zmierzwione i utrzymane w estetycznym nieładzie!
 
Tapir XXL. Od kilku sezonów tapir utrzymywał się na topie w kategorii stylowych, rockowych fryzur. W obecnym sezonie będzie on jednak przyćmiony takimi fryzurami jak: ulizane fryzury na żelu, zwiewne pasemka oraz degażowane grzywki.
 
Śnieżny blond. Zimne koloryzacje powinny być zarezerwowane dla sezonów, kiedy jest zimno! Śnieżny blond to szablonowa fryzura ostatnich dwóch sezonów jesienno-zimowych. W sezonie wiosenno-letnim stawiamy na złocisty blond lub niezwykle modny popielaty blond.
 
Bananowy kok. Może przyjmować najróżniejsze formy. Bananowy kok wpasowywał się w stylizację rockową, romantyczną, był zmierzwiony, pleciony, a także przyozdobiony dodatkami. W ostatnim sezonie było go pełno i wiódł prawdziwy prym. Pora na chwilę o nim zapomnieć, przynajmniej w tym sezonie…
 
Przedziałek w poprzek. Jeżeli chciałaś wyróżnić się z tłumu lub najzwyczajniej nadać swojej fryzurze asymetryczny wymiar, przedziałek w poprzek był dobrym rozwiązaniem, aby to osiągnąć. Jednak, w tym sezonie, ten wyraźny typ przedziałka zostanie na chwilę zastąpiony bardziej dynamicznymi typami przedziałków, takimi jak przedziałek pośrodku lub na boku.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ