Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody
Trendy i styl

Wiosna-lato 2013: fryzury z sezonu zimowego, które już wyszły z mody

Dział
Jest kilka fryzur z sezonu zimowego, które pozostaną dalej modne i te, które należy zapomnieć. Aby pozostać na czasie z trendami, przedstawiamy ci nasz przewodnik!
 
Idealnie gładkie włosy. Na pewno nie przeszłaś obojętnie obok mody na idealnie gładkie włosy. Rozpuszczone długie, idealnie gładkie włosy, kucyk z idealnie prostymi włosami, gładkie włosy noszone na boku, itd. W obecnym sezonie wiosna-lato, daj sobie więcej swobody i zapomnij o przesadnie dopracowanych i gładkich fryzurach. Włosy powinny być teraz falowane, zmierzwione i utrzymane w estetycznym nieładzie!
 
Tapir XXL. Od kilku sezonów tapir utrzymywał się na topie w kategorii stylowych, rockowych fryzur. W obecnym sezonie będzie on jednak przyćmiony takimi fryzurami jak: ulizane fryzury na żelu, zwiewne pasemka oraz degażowane grzywki.
 
Śnieżny blond. Zimne koloryzacje powinny być zarezerwowane dla sezonów, kiedy jest zimno! Śnieżny blond to szablonowa fryzura ostatnich dwóch sezonów jesienno-zimowych. W sezonie wiosenno-letnim stawiamy na złocisty blond lub niezwykle modny popielaty blond.
 
Bananowy kok. Może przyjmować najróżniejsze formy. Bananowy kok wpasowywał się w stylizację rockową, romantyczną, był zmierzwiony, pleciony, a także przyozdobiony dodatkami. W ostatnim sezonie było go pełno i wiódł prawdziwy prym. Pora na chwilę o nim zapomnieć, przynajmniej w tym sezonie…
 
Przedziałek w poprzek. Jeżeli chciałaś wyróżnić się z tłumu lub najzwyczajniej nadać swojej fryzurze asymetryczny wymiar, przedziałek w poprzek był dobrym rozwiązaniem, aby to osiągnąć. Jednak, w tym sezonie, ten wyraźny typ przedziałka zostanie na chwilę zastąpiony bardziej dynamicznymi typami przedziałków, takimi jak przedziałek pośrodku lub na boku.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ