Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wielki powrót fryzury w stylu Alaina Delona
Wielki powrót fryzury w stylu Alaina Delona
Fryzury męskie

Wielki powrót fryzury w stylu Alaina Delona

Dział
Alain Delon, w filmie "Basen" z Romy Schneider, nosi modne średniej długości włosy, które w 2014 roku są bardzo modne. Te ani krótkie i ani długie włosy łatwo przystosowują się do twoich codziennych fryzurowych zachcianek.
 
Wszystko rozgrywa się w roku 1969. Alain Delon oraz jego ówczesna partnerka pojawiają się na szklanym ekranie w roli porywczej pary mieszkającej na południu Francji. Zarówno Romy Schneider, jak i Alain Delon, są niesamowicie czarujący! Dzięki talentowi i charyzmie, Alain postrzegany jest jako najlepszy aktor. Nosi on fryzurę z kosmykiem zaczesanym na bok, natomiast reszta włosów sięga mu do uszu. Może on je zarówno prostować, jak i pozostawić naturalne.
 
Aby naśladować fryzurę Alaina Delona, przyjdź do salonu i poproś, by zrobiono ci taką, która będzie do niej podobna. Każdego dnia powinnaś przystosowywać twój styl do fryzury. Jeśli musisz elegancko wyglądać, zaopatrz się w żel, by ulizać włosy. Zarysuj przedziałek na boku i nałóż na nie odrobinę żelu, by utrwalić fryzurę i nadać jej efekt wet look. Z kolei jeśli chcesz wyglądać naturalnie, po umyciu włosów wysusz je nie używając suszarki ani produktu utrwalającego.
 
© Getty © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ