Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Widziane na wybiegach: ozdobna wsuwka do włosów
Widziane na wybiegach: ozdobna wsuwka do włosów
Widziane na wybiegach: ozdobna wsuwka do włosów
Trendy i styl

Widziane na wybiegach: ozdobna wsuwka do włosów

Dział
Ling Liu i Dawei Sun – projektanci marki Cacharel – chcieli oddać hołd Amelii Earhart, pierwszej kobiecie, która przebyła Atlantyk samolotem. Ich kolekcja jest zatem bardzo ”powietrzna” m.in. z wieloma rzeczami w kolorze błękitu nieba. Kolor ten jest obecny wszędzie, nawet we włosach!
 
Kolekcje  prêt-à-porter w sezonie jesień-zima 2012 szczególnie skupiają się na wszelkiego rodzaju dodatkach do włosów. W kolekcji Cacharel fryzury mają niezwykle atrakcyjny wygląd retro. wszystko zaczyna się od upięcia niskiego, eleganckiego, ale nie przesadnie surowego, koka, przedziałek jest na boku. Kok upięty jest przy pomocy fryzjerskich kokówek, pozostając w artystycznym nieładzie.
 
Kosmyk włosów z przodu głowy, który opada na twarz, jest zaczesany do tyłu. Jego końcówki wplatają się w koka, a reszta włosów jest podtrzymywana czterema ozdobnymi wsuwkami wpiętymi jedna obok drugiej. Wsuwki nadają fryzurze efekt fali, a ich błękitny niebieski odcień sprawia, że fryzura jest dynamiczna. Wypróbuj tę elegancką i łatwą do wykonania fryzurę już teraz!
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ