Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Widziane na wybiegach: opaska z kokardą
Widziane na wybiegach: opaska z kokardą
Trendy i styl

Widziane na wybiegach: opaska z kokardą

Dział
Nie musisz ograniczać się do noszeniem fantazyjnych dodatków do włosów jedynie w słoneczne dni. W sezonie jesień-zima 2012 dalej będą mogły zdobić twoją głowę piękne spinki, delikatne kwieciste dodatki oraz akcesoria do włosów o bardziej wyrazistych kształtach i kolorach, jak również wiele odmian niezapomnianych opasek.
 
W kolekcji na nadchodzący sezon Tory Burch postawiła na skromną sylwetkę. Krój ubrań jest prosty i geometryczny, kolory nie są zbyt jaskrawe, a we włosach panuje ład i porządek. Dodatki utrzymane są w podobnym tonie, czego przykładem może być opaska z kokardą, która przywodzi na myśl czasy naszego dzieciństwa. Tu jednak służy ona do podkreślenia bardziej rockowego wizerunku, a jej kolory przejawiają złote lub metaliczne odblaski. Przypomina zatem tylko w niewielkim stopniu welurowe modele opasek w ciemnych barwach, które zakładała ci twoja mama.
 
Aby twoja opaska z kokardą wyglądała bardziej wyrafinowanie, noś ją na związanych włosach, a najlepiej z kokiem, tak jak na pokazie Tory Burch. W tym wypadku, włosy zostały podzielone na dwie części poziomo. Tył został utapirowany i spięty w kok. Przód został wyprostowany i uczesany z wyraźnym przedziałkiem z boku. Opaska została umieszczona na szczycie głowy, między obiema strefami.
 

 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ