Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Prosto z wybiegu: Neo-grunge’owy side hair
Prosto z wybiegu: Neo-grunge’owy side hair
Prosto z wybiegu: Neo-grunge’owy side hair
Trendy i styl

Prosto z wybiegu: Neo-grunge'owy side hair

Dział
Znacie już side hair na szykowne wieczory, znacie również side hair na krótkich włosach. A co wam jest jeszcze nieznane? Neo-grunge’owy side hair! Z uwagi na natapirowane i wyjątkowo gęsto zaczesane na boku włosy, niekoniecznie nosi się go na co dzień. Zoom na fryzurę z pokazu Hakaana.
 
Na pokazie modelka prezentuje side hair z bardzo niskim przedziałkiem. Włosy poniżej przedziałka ulizane są za pomocą żelu utrwalającego, natomiast te, z drugiej strony, są natapirowane. Ich objętość jest tak duża, że zakrywają one lewe oko modelki. Jeśli podoba ci się ta fryzura, uczesz ją tak, by bardziej nadawała się do codzienniego noszenia. W przeciwnym razie, kojarzyć się będzie ona z "Haloween".
 
Neo-grunge’owy side hair jest łatwy do uczesania. Niemniej jednak, musisz przeznaczyć trochę czasu, by maksymalnie natapirować włosy. Zrób fryzurę co najmniej dwa dni po umyciu włosów, by nie były one zbyt gładkie. Zacznij od  zrobienia niskiego przedziałka po dowolnej stronie głowy. Zwiąż włosy pod przedziałkiem, by ci nie przeszkadzały. Nastepnie, przejdź do kolejnych etapów. Natapiruj włosy za pomocą grzebienia i lakieru. Niech twoje włosy będą z jednej strony gęste objętościowo, a z drugiej ulizane – pobaw się rozmiarem fryzury. Po natapirowaniu, zajmij się związanymi włosami. Należy je ulizać używając do tego żelu utrwalającego, który nada im połysk. Twoje włosy prezentują dwie tekstury i różną objętość włosów.
 
 
© Pixelformula / Pokaz Hakaan prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ