Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Widziane na wybiegach: kapelusz damsko-męski
Widziane na wybiegach: kapelusz damsko-męski
Widziane na wybiegach: kapelusz damsko-męski
Trendy i styl

Widziane na wybiegach: kapelusz damsko-męski

Dział
Dodatki, a w szczególności kapelusze, nadają wyglądowi świeżości, a fryzurze – powagi. Szkoda byłoby więc z nich nie skorzystać. Tym bardziej, że istnieją kapelusze dostosowane do różnych gustów. Także w tym sezonie podtrzymany jest ten trend. Filcowy kapelusz typu panama, beret lub czapka… Z pewnością któryś z nich zachwyci i Ciebie. Zoom na kapelusz damsko-męski, wypatrzony na pokazie Donny Karan.
 
Amerykańska projektantka Donna Karan w sezonie Jesień-Zima 2012-2013 zaprezentowała niesamowicie elegancką kolekcję, podkreślającą styl uniseks. W rezultacie, przez ubiory przenikają dwa style, są one na pół męskie i na pół damskie, pozostając przy tym bardzo szykowne. Jaki szczegół sprawia, że stylizacja jest tak wyjątkowa? Chodzi tu o sposób noszenia kapelusza. Ten męski model kapelusza, noszony na ukos, pozwala wydobyć jego kobiecy czar!
 
Ten kapelusz w stylu retro przypomina kapelusze typu fedora noszone przez członków mafii w latach 40. Jest on jednak trochę mniejszy, a noszony na boku nadaje kobietom aurę tajemniczej femme fatale.
 
Jeżeli chodzi o fryzurę, postaw na oryginalność, czesząc francuskiego koka (rulon) na boku. Aby ułatwić sobie zadanie, możesz też wykonać niskiego koka tancerki lub zrobić niskiego kucyka na boku.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ