Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiązanie z kokardą
Wiązanie z kokardą
Eksperci

Wiązanie z kokardą

Dział
Fryzury, które prezentowane były na pokazach w tym sezonie mogą okazać się dobrym źródłem inspiracji. Mowa szczególnie o tych, które są łatwe do uczesania. Na pokazie Roksandy Ilincic kucyk ozdobiony jest kokardą wielkości XXL. Każda kobieta chciałaby ją mieć! Profesjonaliści wyjaśniają, jak zrobić taką fryzurę.
 
Fryzura ta jest bardzo minimalistyczna i raczej łatwa do uczesania. “Jedynym warunkiem, by fryzura się trzymała, jest trwały materiał. Sztruks jest zdecydowanie za miękki. Wybierz raczej sztywne tworzywo".
 
Kiedy wybierzesz już kokardę, musisz zrobić fryzurę. "Przede wszystkim, przygotuj do tego włosy. Nie mogą one być zbyt wygładzone, nawet jeśli powinny być dosyć elastyczne. Najważniejsze jest to, by włosy odpoczęły. Dlatego też nałóż produkt stylizujący, który pomoże im się odprężyć. Może to być na przykład pianka. Rozczesz włosy za pomocą płaskiej szczotki, by nie uzyskały zbyt dużej objętości.
 
Po przygotowaniu włosów, zwiąż je. "Zbierz wszystkie włosy w górnej części karku i zwiąż je za pomocą mało rzucającej się w oczy gumki. Następnie, przypnij kokardę po środku, by uzyskać zrównoważony i geometryczny efekt. By fryzura była bardziej subtelna, skręć wiązanie kokardy tak, by jeden jej koniec skierowany był ku górze, a drugi ku dołowi".
 
Nasza rada: Trudno jest znaleźć taką kokardę w sklepach. Najlepiej będzie jeśli zrobisz ją sama. Zrób własną kokardę, a by była solidna, wzmocnij ją wewnątrz metalowym drucikiem.
 
© Pixelformula / Pokaz Roksanda Ilincic prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ