Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wiązanie włosów, gdy pojawiają się odrosty, opinia eksperta
Wiązanie włosów, gdy pojawiają się odrosty, opinia eksperta
Eksperci

Wiązanie włosów, gdy pojawiają się odrosty, opinia eksperta

Dział
Regularne rozjaśnianie włosów często wiąże się z widocznymi odrostami. Nie panikuj i przyjdź do salonu fryzjerskiego. Istnieje wiele sposób na to, by je zakryć. Zapoznaj się z radami ekspertów.
 
Nie zwracaj uwagi na odrosty, bo są piękne! „Rozjaśnianie włosów oznacza powrót odrostów. Zamiast traktować je jako klęskę, uwydatnij je. Czasem możesz sobie pozwolić na odrosty. Przeszkadzają ci one? Przede wszystkim nie związuj włosów, w przeciwnym razie będą jeszcze bardziej widoczne”.
 
Nie chcesz mieć odrostów? Musisz odpowiednio rozjaśnić włosy. "W tym przypadku, rozjaśnienie jest bardzo widoczne, nie stopniowe. W salonach Jean Louis David fryzjerzy doradzają klientkom stopniowe rozjaśnianie, by efekt nie był tak widoczny, gdy włosy odrastają. Owszem, widać lekko odrosty, ale są one bardzo rozproszone. Jasne kosmyki zmieszane są z ciemnymi. W salonach Jean Louis David Kontrast jest idealnym rozwiązaniem”.
 
Pamiętaj, by odpowiednio dbać o włosy. „Unikaj farbowania włosów na jasny blond. W salonach Jean Louis David poproś o krem Eclair, który sprawi, że odrosty i ciemniejsza „aureola” wokół twarzy nie będą widoczne. Poświęć na to 5 minut, a odrosty nie będą rzucać się w oczy”.
 
Nasza rada: Latem zaopatrz się w apaszkę, która ukryje twoje odrosty! Oprócz tego, jest to bardzo modny dodatek i chroni cię przed słońcem.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ