Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wianek: must have tej wiosny
Wianek: must have tej wiosny
Trendy i styl

Wianek: must have tej wiosny

Dział
W tym sezonie, zrób wianek, prezentowany na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Marchesa podczas paryskiego Tygodnia Mody. Zoom na dodatek, który bez wątpienia ci się spodoba!
 
Trend. Długie, falowane włosy, opadające na ramiona. Rozświetla je subtelny Sunlight, który je uwydatnia i nadaje połysku. Kluczowym elementem jest bez wątpienia wianek XXL. Nałożony jest on na czubku głowy. Dekoruje on fryzurę i nadaje twojemu stylowi wesołej nuty.
 
Dla kogo? Dla wszystkich romantycznych kobiet, które poszukują ponadczasowego i eleganckiego dodatku. Nie wiesz jak nosić kwiaty we włosach? To bardzo proste! Kwiaty pasują na każdą okazję i nadadzą ci stylu bohemy. Pasują również na ślub, bez względu na to, czy będziesz szczęśliwą Panną Młodą czy też po prostu gościem.
 
Jak to zrobić? Umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość, a następnie naturalnie je wysusz. Zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy. Następnie, nałóż na rozpuszczone włosy wianek, nasuwając go delikatnie na czoło. I oto twoja wiosenna, modna stylizacja jest gotowa.
 
© PixelFormula, Pokaz Marchesa, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ