Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Kokardy we włosach – stylizacja na lata sześćdziesiąte
Kokardy we włosach – stylizacja na lata sześćdziesiąte
Fryzura

Kokardy we włosach – stylizacja na lata sześćdziesiąte

Dział
Kreatorzy mody często lubią powracać do trendów z minionych epok. Na pokazie Louis Vuitton w sezonie Wiosna-Lato 2013, dyrektor artystyczny marki, a więc nie kto inny tylko Marc Jacob postanowił zainspirować się latami 60. tworząc pełne dynamizmu kreacje.
 
Moda na lata 60. W nowym sezonie wiosenno-letnim tendencje retro ponownie zostaną zdominowane przez lata 60. Przypomnij więc sobie modę z tej epoki, a w szczególności stylizacje à la Twiggy! W pokazie Louis Vuitton królują krótkie spódniczki, sukienki trapezowe, wzory w szachownicę oraz żywe kolory utrzymane są w duchu Swinging London. Jednakże, lata 60. to także charakterystyczne fryzury, m.in. z krótko ostrzyżonymi lub mocno utapirowanymi włosami!
 
Fryzury à la Swinging London. Podstawą fryzur z lat sześćdziesiątych jest tapirowanie! Służy ono przede wszystkim nadaniu włosom objętości oraz odpowiedniej tektury, dzięki której będzie można je łatwo wymodelować. Natapiruj swoje włosy od połowy ich długości aż po same końce, a następnie wykonaj lekko „nadmuchanego” koka z tyłu głowy. Aby podkreślić stylizację na lata sześćdziesiąte, postaw na ważny dodatek, jakim jest opaska z węzłem. Ten drobny detal w stylu retro całkowicie odmieni twoją fryzurę. Jest to lepsze rozwiązanie niż zwykła plastykowa opaska lub ozdobna opaska z materiału, które nawiązują bardziej do stylu preppy niż do lat sześćdziesiątych. Postaw na szlachetne materiały, takie jak na przykład szykowny welur.
 
© Pixelformula / Pokaz Louis Vuitton prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ