Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wet look w zbuntowanym stylu, opinia eksperta
Wet look w zbuntowanym stylu, opinia eksperta

Wet look w zbuntowanym stylu, opinia eksperta

Gdy tylko nadchodzą pogodne dni, efekt włosów "po powrocie z plaży" w stylu wet look zaczyna pojawiać się na głowach kobiet. W tym przypadku, ulizane włosy na twarzy i wokół niej sprawiają, że nadaje on fryzurze zbuntowanego charakteru. Co o tym myśli ekspert? Poznaj jego opinię.
 
W tym przypadku, to nie efekt sam w sobie jest nieestetyczny. Ta fryzura jej po prostu nie pasuje. "Ma ona bardzo cienkie włosy, a wyrazisty efekt wet look nie uwydatnia jej rysów twarzy. Włosy spryskane są produktem, który je utrwala, ale też sprawia, że wyglądają, jakby były tłuste. Niekażdy efekt wet look powinien mieć "zbuntowany" charakter".
 
Możesz zmieniać efekt, w zależności od wyboru produktu do modelowania i utrwalania fryzury. "Żel o średniej mocy utrwali i nada połysku włosom przez cały dzień. Serum lub Shine Spray stworzą efekt wet, nie sklejając przy tym włosów. Fryzura będzie w ruchu, choć będziesz wyglądała, jakbyś miała tłuste włosy. Z tego też powodu niekażda kobieta decyduje się na jej zrobienie w ciągu dnia, ale inaczej jest wieczorem".
 
Z biegiem czasu, efekt wet look w zbuntowanym stylu widoczny na zdjęciu straci połysk i wyschnie. "Aby utrzymać perfekcyjny efekt przez cały dzień, noś ten produkt zawsze przy sobie. Dzięki temu będziesz mogła ożywić fryzurę. Shine Spray w tym przypadku będzie idealnym rozwiązaniem".
 
Stwórz efekt wet look na zwilżonych włosach. "Nałóż wybrany produkt na włosy i dobrze je rozczesz. Następnie ułóż je tak, jak tylko chcesz. Za pomocą suszarki, wysusz lekko włosy, a następnie nałóż Shine Spray, by idealnie się błyszczały”.
 
Nasza rada: Zrobić wet look? Tak! Ale nie codziennie. Włosy mogą się zadusić pod wpływem nadmiernej ilości produktu. Niemniej jednak, od czasu do czasu możesz wybrać tę fryzurę.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź

Niezbędne w tym sezonie