Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wet look w sezonie 2015
Wet look w sezonie 2015
Trendy i styl

Wet look w sezonie 2015

Dział
Zdania na temat tego trendu są podzielone. Niektóre kobiety go nie zaakceptowały, a inne są jego fankami. Bez względu na to, co o nim myślisz, powinnaś się do niego przekonać: moda na wet look prędko nie zniknie! Jak więc powinnaś go prezentować w sezonie jesień-zima 2014-2015? Odkryj ten trend.
 
Wet look w sezonie 2015. Czy trzeba to jeszcze powtarzać? W tym sezonie nosi się proste i niedopracowane fryzury. Efekt wet look powinien więc być wpisany w ten trend: kobiecy, ale niezbyt glamour. By wygladać estetycznie, nie może on widnieć na całej głowie, tylko na niektórych partiach włosów.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą prezentować odsłoniętą twarz, a przy tym nie mieć zbyt skomplikowanej fryzury. W tym przypadku, możesz zapomnieć o gumkach do włosów, spinkach i innych dodatkach. Wystarczy jedynie odrobina żelu! Fryzura więc jest doskonała dla tych, które lubią prostotę i nie boją się używać produktów do modelowania i utrwalania fryzury.
 
Jak zrobić efekt wet look z pokazu Léonard Paris? Zaczesz włosy do tyłu, tak by nie opadały na twarz. Wszystkie włosy muszą znajdować się na plecach. Po ich zaczesaniu, nałóż odrobinę żelu u nasady włosów oraz na końcówkach. Wet look powinien widnieć tylko na tej części włosów. Druga partia natomiast, od połowy długości włosów po końcówki, powinna pozostać naturalna. Twoja fryzura jest gotowa i idealnie wpisuje się w trendy!
 
© Pixelformula / Pokaz Léonard Paris prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ