Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wet look dla mężczyzn, prosto z wybiegu
Wet look dla mężczyzn, prosto z wybiegu
Fryzury męskie

Wet look dla mężczyzn, prosto z wybiegu

Dział
Latem, kobiece trendy pojawiają się również na głowach mężczyzn. Wet look, noszony podczas letnich wakacji, staje się niezbędnym elementem wyglądu mężczyzny. Zainspiruj się pokazem Les Hommes!
 
Minęło wiele czasu, od kiedy mężczyźni nakładali odrobinę żelu, by ułożyć włosy. Dziś, ich fryzury są bardziej dopracowane i dodają im szykownego stylu. Po fryzurze undercut oraz tie & dye, to wet look jest najczęściej wybieraną opcją. Ten modny trend sprawia, że twoje włosy się błyszczą i wyglądają, jakby były mokre. Jest to elegancka wersja efektu "po powrocie z plaży".
 
Aby zrobić fryzurę prezentowaną na pokazie, twoje włosy muszą mieć odpowiednią długość. Po ich umyciu, rozczesz je dokładnie. Następnie, zarysuj przedziałek na boku. Zaczesz włosy po przeciwnej stronie idealnie i zrób tak, by były idealnie gładkie. Żaden kosmyk nie może wystawać, ponieważ fryzura ta musi być szykowna. Na koniec, spryskaj włosy produkem, który utrwali je i doda połysku. Taki rezultat możesz uzyskać za pomocą Fiber Gelu. Nałóż odrobinę żelu na ręce, rozetrzyj i wetrzyj we włosy.
 
© Pixelformula / Pokaz Les Hommes prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ