Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wet Look, ciągle trendy
Wet Look, ciągle trendy
Wet Look, ciągle trendy
Fryzura

Wet Look, ciągle trendy

Dział
O stylizacji „na mokro” nie można pisać bez przypomnienia wieczorów na plaży i na basenie. Jest to trend, które tego lata chcą grać syreny. Nie ważne czy masz włosy długie czy krótkie, zobacz jak zrobić sobie wet look!
Unikaj modowego faux-pas. Wet look, jest ładny jeżeli będziesz nakładać żel lub serum z rozwagą. Nie ma mowy o chodzeniu z włosami, które będą wyglądać na przetłuszczone z racji przedawkowania. Najprościej jest wziąć odrobinę produktu w dłonie i nałożyć go na włosy unikając kontaktu ze skórą głowy. Powinnaś zwrócić większa uwagę na końcówki, gdyż z racji tego, że zazwyczaj są one bardziej suche, szybciej wchłaniają one produkt. Zapewni to Tobie równomierny rezultat. 
Oklapnięta fryzura. Do zrobienia na długich włosach. Przygotuj włosy wcześniej, prostując je, będzie Tobie dzięki temu łatwiej nad nimi pracować. Następnie, znajdź żel z efektem glosy i poziomem utrwalenia odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. Rozprowadź równomiernie produkt palcami, zaczesując włosy do tyłu lub robiąc przedziałek z boku i rozprowadzając go po obu jego stronach. 
Falowany wet look. Jeżeli chcesz mieć look z lat 50., możesz pofalować swoje „zmoczone” włosy. Najlepiej wykonać to na włosach krótkich. W tym celu, użyj grzebienia, którym narysujesz fale i utrwalisz ruch. Następnie wysusz całość ustawiając suszarkę na chłodny powiew. Prosta i szybka fryzura dla tych, które chcą wyglądać wyrafinowanie!
© Pixelformula / Backstage Cushnie, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ