Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkoczyki dobierane
Warkoczyki dobierane
Warkoczyki dobierane
Fryzura

Warkoczyki dobierane

Dział
Trendem tej wiosny i lata jest etniczność, tak w modzie jak i w dekoracjach. A w urodzie ? Włosy stają się bardziej afrykańskie dzięki warkoczykom! 

Afrykański warkoczyk, jak to wygląda?  Aż do dziś myślałaś, że warkoczyki dobierane, nazywane również warkoczykami afrykańskimi, były zarezerwowane tylko dla gwiazd R’n’B lat 90.? Wydawałoby się, że powinny się od tego czasu rozpowszechnić, żeby zapewnić wersję lżejszą i bardziej spójną z Twoimi włosami. Te, które nie mają bardzo kręconych włosów, być może nigdy nawet nie pomyślały, żeby pokochać tę etniczną i modną fryzurę. Przecież, pomysł jest prosty.  Wystarczy  zapleść trzy pasma włosów. Jedynie technika splatania różni się od klasycznych warkoczyków. Aby Twój afrykański warkoczyk był na czasie, nie jest konieczne zaplatanie wszystkich włosów. Dwa lub trzy pasemka powinny wystarczyć do uzyskania zamierzonego efektu, nie zaplataj włosów na całej długości, a tylko na górnej części, aż do połowy długości. 

Warkoczyk afrykański, wersja łatwa. Zacznij od rozczesania włosów, następnie zrób kilka kresek, oddzielając pasemka. Liczba pasemek, które oddzielisz, odpowiada liczbie warkoczyków, które chcesz zapleść. To ty decydujesz o ich grubości. Weź jedno pasemko, podziel je na 3 części, aby zrobić klasyczny warkoczyk.  Pamiętaj aby ściskać warkoczyk dalej niż ten klasyczny, aby mógł uzyskać efekt warkoczyka afrykańskiego. Powtórz czynność na wszystkich wybranych pasmach.

Warkoczyk afrykański, prawdziwy! Przygotowanie jest takie samo, jak przy prostej wersji. Rozczesz włosy, wydziel różne promienie, żeby odseparować pasemka, które chcesz zapleść. Weź pasemko, podziel je na trzy i to tutaj technika staje się bardziej złożona. Zacznij od zaplatania z pomocą tych 3 części, następnie skrzyżuj wewnętrzne pasemko z tym po środku dodając kilka pasemek włosów spoza wydzielonej strefy. Zrób to samo z innym pasemkiem i w ten sposób, aż do końca twojej plecionki, którą zwiążesz gumką.
 
© Pixelformula/ Backstage Tiltle, Wiosna-Lato 2012  © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ