Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocze w stylu manga kontra podwójny warkocz: Bitwa fryzur
Warkocze w stylu manga kontra podwójny warkocz: Bitwa fryzur
Fryzura

Warkocze w stylu manga kontra podwójny warkocz: Bitwa fryzur

Dział
W sezonie letnim najczęściej czesze się warkocze. Klasyczna wersja tej fryzury ma konkurentów – istnieją jej inne rodzaje. Kłos i korona z warkocza należą do ulubionych wersji. Warkocze w stylu manga czy podwójny warkocz? Bitwa fryzur pozwoli ci dowiedzieć się, co myślimy o oryginalnych wersjach warkoczy.
 
Warkocze w stylu manga. Warkocze w stylu manga są zazwyczaj noszone przez nastolatki, które inspirują się kulturą Japonii. Niemniej jednak, aktualnie można je podziwiać również na głowach pozostałych kobiet. Dowodem na to jest pokaz Marc By Marc Jacobs. Noszą je wszystkie modelki, bez względu na długość oraz kolor włosów. Najważniejsze jest to, by przedziałek zarysowany był pośrodku i by warkocze były dobrze umiejscowione po każdej stronie głowy. Potrzebny jest również produkt, który utrwali fryzurę.
 
Podwójny warkocz. Wersja ta będzie częściej wybierana przez kobiety lubiące styl bohemy. Jest to romantyczna fryzura, którą czesze się najczęściej na przyjęcia ślubne. Polega ona na zrobieniu dwóch afrykańskich warkoczy po każdej stronie głowy, począwszy od nasady włosów. Najlepiej jeśli wystaje z nich kilka kosmyków, które podkreślają charakter bohemy. Sama zdecyduj, czy wolisz zapleść włosy na całej długości czy od połowy i pozostawić naturalne końcówki.
 
Nasz werdykt. Warkocze w stylu manga czy podwójny warkocz? Każda z fryzur pasuje do określonego stylu. Jeśli nosisz kolorowe ubrania i lubisz wyglądać oryginalnie, wybierz warkocze w stylu manga. Jeśli wolisz nosić suknie w stylu bohemy, powinnaś wybrać podwójnego warkocza. Fryzura ta jest bardziej elastyczna i uniwersalna, ale sama też możesz sprawić, że warkocz w stylu manga będzie równie praktyczny!
 
© Pixelformula / Pokaz Marc By Marc Jacobs et Moschino prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ