Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocze w sezonie wiosna-lato 2013
Warkocze w sezonie wiosna-lato 2013
Warkocze w sezonie wiosna-lato 2013
Fryzura

Warkocze w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Warkocze to niezaprzeczalnie fryzury stworzone na sezon wiosna-lato! Czasami utrzymane w stylu bohemy, innym razem romantyczne. Warkocz to ponadczasowa fryzura, którą uwielbia każda z Was. Jeżeli chcesz odkryć rodzaje warkoczy, które będą królowały w tym sezonie, posłuż się naszym przewodnikiem.
 
Warkocz korona. Można go nosić na dwa różne sposoby. Może być majestatyczny i szeroki, zaczynać się na czubku głowy, przechodzić na ukos przez czoło i kończyć się z tyłu głowy. Nie splataj warkocza zbyt ciasno, aby nadać mu szykowny, hippisowski wygląd. Innym, bardziej dyskretnym sposobem noszenia warkocza jest wykonanie go na półkucyku. Zrób przedziałek pośrodku głowy, spleć dwa cienkie warkocze po każdej stronie, a następnie złącz je ze sobą z tyłu głowy.
 
Warkocz o dwóch upięciach. Ten typ warkocza jest nie tylko modny, ale też łatwy w realizacji! Jest to idealna fryzura na piękne rozpoczęcie nowego sezonu. Rozczesz włosy i zaczesz je do tyłu. Możesz je wcześniej lekko utapirować przy głowie, aby nadać fryzurze więcej objętości. Następnie zepnij włosy w niskiego kucyka za pomocą gumki z haczykiem w kolorze Twoich włosów. Zapleć warkocza, a na koniec zwiąż go ponownie gumką!
 
Luźny warkocz. Ten typ warkocza stał się już modny tej zimy i nabiera rozpędu także w nowym sezonie! Włosy powinny być utapirowane, a warkocz zapleciony z tyłu od połowy głowy. Metoda splatania jest podobna, jak w przypadku warkocza w rybie ości. Spleć luźnego warkocza, a następnie za pomocą wsuwki wyciągnij z niego kilka drobnych kosmyków, aby warkocz wyglądał na bardziej zmierzwiony.
 
Pleciony kok. Nowość w tym sezonie stanowi pleciony kok. Zaczął co prawda pojawiać się już tej zimy, jednak dopiero w tym sezonie odniesie prawdziwy sukces. Fryzura ta polega na wykonaniu warkocza, który następnie jest wykorzystywany do stworzenia koka. Możesz go zrobić na czubku głowy, nisko przy szyi lub z boku. Wszystko to kwestia gustu!
 
Dziki warkocz. Chcąc podkreślić swoją buntowniczość (a zarazem elegancję), postaw na niewyraźne linie. Utapiruj włosy na czubku głowy nadając im zwiewny wygląd, a następnie zaczesz je delikatnie do tyłu. Chwyć włosy na długości i zacznij splatać swojego dzikiego warkocza robiąc to … dość niedbale! Twój warkocz nie musi się koniecznie składać z trzech części, włosy mogą być lekko rozczochrane i pomieszane. Sama znajdziesz najlepszy sposób na stworzenie warkocza idealnie dobranego do siebie samej.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ