Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Eksperci

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Dział
Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie zadowalający. Zapoznaj się z opinią profesjonalisty na temat fryzury z pokazu Emporio Armani.
 
W salonie fryzurę tą robi się po to, by uzyskać efekt kręconych włosów. “To właśnie dzięki niej będziesz miała gęste loki. Po nałożeniu pianki, nawiń włosy na wsuwki, a następnie wysusz je pomocą suszarki. Na koniec wyjmij spinki, a uzyskasz gęste loki w stylu lat 70”.
 
Na pokazie Emporio Armani, fryzjerzy zatrzymali się na etapie czesania fryzury. "Każdy kosmyk splecionych włosów skierowany jest w określonym kierunku, by sprawić wrażenie, że włosy są krótkie. Niemniej jednak, jak tylko się je rozplącze, rezultat jest niewiarygodny! Aby nadać włosom objętości, zapleć dosyć grube kosmyki włosów".
 
Nie próbuj robić tej fryzury samodzielnie. "Z pozoru łatwo się ją czesze, ale ciężko będzie uzyskać oczekiwany efekt z tyłu głowy. Pozytywnym aspektem tej fryzury jest to, że w ciągu dnia pozostawiając wsuwki we włosach możesz wyglądać dość ekscentrycznie, a wieczorem nosić lokowane włosy w stylu retro!"
 
Nasza rada: Aby uczesać tę fryzurę, koniecznie musisz nałożyć na włosy piankę. Po zakończeniu, nie warto jej spryskiwać lakierem. Dzięki piance będzie się ona trzymać do wieczora!
 
© Pixelformula / Pokaz Emporio Armani prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ