Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz we wszystkich wydaniach
Warkocz we wszystkich wydaniach
Fryzura

Warkocz we wszystkich wydaniach

Dział
Wydaje się, że warkocz, który przez długi okres uważany był za fryzurę „typowo letnią” przedłuży swoją kadencję najmodniejszej fryzury także w sezonie zimowym 2013-2014! Tegoroczne pokazy mody będą bowiem obfitowały w warkocze we wszystkich możliwych formach i wydaniach. Oto przewodnik po rodzajach warkoczy, które będą wiodły prym w następnych miesiącach.
 
Pleciona korona na rozpuszczonych włosach. W tym przypadku, warkocz przyjmuje formę opaski. Fryzura ta będzie idealna dla osób o włosach długich i półdługich. Nie tylko wyeksponuje ona twoją twarz, ale także wzbogaci stylizację włosów o nutkę romantyzmu. Stosunkowo cienki warkocz powinien przytrzymywać twoje włosy z tyłu tak, by nie opadały na twarz.
 
Warkocz na boku. Inspirowany stylem bohemy warkocz na boku pozwala uzyskać fryzurę kobiecą, a zarazem praktyczną. Ten wyglądający niezwykle szlachetnie na długich włosach warkocz powinien być idealnie dopracowany! Nie może z niego wystawać żaden włos! Chcąc nadać fryzurze uporządkowany charakter, nałóż na głowę czarną opaskę.
 
Plecionki z tyłu głowy. To idealne rozwiązanie dla tych z was, które chciałyby upiąć włosy, nie tracąc przy tym modnego wyglądu! Zrób przedziałek pośrodku głowy, a następnie zapleć dwa warkocze z tyłu głowy. Jeden po prawej, a drugi po lewej stronie. Włosy nie powinny być zbyt mocno ściśnięte, aby fryzura miała lekko zmierzwiony wygląd.
 
Warkocz dobierany z półkucykiem. Zamiast zrobić klasycznego półkucyka, możesz zdecydować się na tę wersję warkocza. Wyznacz dwa równoległe przedziałki na czubku głowy i zamiast zwykłego kucyka wykonaj płaskiego warkocza. Pozostałe włosy powinny być swobodnie rozpuszczone i raczej pofalowane, dzięki czemu fryzura będzie wyglądała na mniej surową.
 
© Pixelformula / Pokaz Nicolas Andreas Taralis prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ