Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz przeplatany moltonem, z wybiegu na ulicę?
Warkocz przeplatany moltonem, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Warkocz przeplatany moltonem, z wybiegu na ulicę?

Dział
Koniec z klasycznymi warkoczami. Teraz powinnaś robić kłos, warkocz na boku lub warkocz przeplatany moltonem. Ostatni z nich zrobiony jest za pomocą bawełnianej tkaniny. Owija się nią gumkę na czubku głowy i przeplata co kilka kosmyków. Czy fryzura ta, poza wybiegem, pojawi się także na ulicy? Nasza opinia.
 
Warkocz przeplatany moltonem, prezentowany na pokazie. Z przodu, warkocz nie wygląda nadzwyczajnie. Włosy zaczesane są do tyłu i zebrane na czubku głowy. Związane są one w kucyk, a jedynie bawełniane wiązanie dodaje mu oryginalności. Niemniej jednak, pod spodem znajduje się klasyczna gumka, która pozwala związać włosy. Po uczesaniu kucyka, do gumki przypięty został kawałek moltonu, przeplatany na zmianę z kosmykami. Aby zrobić warkocz, element ten powinien być chaotycznie wpleciony we włosy.
 
Co należy zachować? Pomysł na dodanie oryginalnego elementu do fryzury. Kawałek bawełny nie ma w sobie nic kobiecego. Wybierz raczej kokardę lub kolorową wełnę, inną od tej, która prezentowana jest na pokazie Xiao Li (powyżej). Zapleć warkocz i spersonalizuj go robiąc kłos, a nie jego klasyczną wersję. Warkocz zapleciony od czubka głowy również jest perfekcyjnym rozwiązaniem, jeśli chcesz oryginalnie wyglądać.
 
Jak go nosić? Oczywiście, żeby zrobić tę fryzurę, najlepiej jest, jeśli masz długie włosy. Warkocz musi być dosyć długi. Nie chcesz przecież, aby mierzył tylko kilka centymetrów! Jeśli decydujesz się na zrobienie tej fryzury, wybierz taki kolor bawełny, który dopasowany będzie do twojego stroju. Koniecznie musisz zrobić tę fryzurę!
 
© Getty Images © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ