Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz korona: jak go uczesać w różnych stylach ?

PORADY FRYZURA

Warkocz korona: jak go uczesać w różnych stylach ?

Warkocz korona już od kilku sezonów jest prawdziwym przebojem. Podbił serca wszystkich kobiet, które lubią wyrafinowany i kobiecy styl. Klasyczny splot warkocza, pozwala uzyskać wyszukany look. Ten modny warkocz można wykonać w włosach różnej długości, nawet krótkich.

W stylu boheme warkocz będzie w swobodny i nonszalancki, w stylu klasycznym może być uporządkowany i ściśle spleciony. Warkocz korona pasuję zarówno do dziennych ubrań typu casual jak i wyrafinowanych wieczornych stylizacji.

Możesz tą fryzurę dopasować do swojego nastroju, pory dnia i zajęć. Przedstawimy Ci sposób na wykonanie idealnego warkocza korony w kilku prostych krokach. Te wskazówki pozwolą Ci cieszyć się piękną fryzurą na każdego dnia.

Podsumowanie

Zoom na koronę z warkocza do zmierzwionych włosów
Fryzura
Zoom na koronę z warkocza do zmierzwionych włosów

Korona z warkoczy jest sposobem na to, by odkryć twoją twarz i wysublimować twój styl. Tej wiosny, powinnaś ją uczesać oraz zrobić efekt zmierzwionych włosów. Dzięki temu, będziesz prezentować kobiecy i romantyczny styl bohemy.   Fryzura ta została zaprezentowana na pokazie kolekcji wiosna-lato